Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Jednonogi Łukasz Mamczarz skacze blisko 2 metry wzwyż i bije rekord świata.
Wednesday 02 December 2020 17:30:01.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jednonogi Łukasz Mamczarz skacze blisko 2 metry wzwyż i bije rekord świata. Drukuj Email
Wpisał: Łukasz Mamczarz   
25.02.2018.

Jednonogi Łukasz Mamczarz skacze blisko 2 metry wzwyż i bije rekord świata.http://wolnosc24.pl/2018/02/25/niezwykly-pokaz-determinacji-i-sprawnosci-niepelnosprawnego-sportowca-jednonogi-polak-skacze-blisko-2-metry-wzwyz-i-bije-rekord-swiata-wideo/


ON, Łukasz Mamczarz, zrobił coś tak nieprawdopodobnego!!

To i nam, Polakom, musi się udać, jeśli będziemy tak zdeterminowani. Dlatego umieszczam. MD

=================================

Łukasz Mamczarz pobił rekord świata w skoku wzwyż niepełnosprawnych. Jednonogi Polak skoczył 197 cm.


30-letni sportowiec dokonał na zgrupowaniu sportowym niezwykłego wyczynu. W czasie sprawdzianu kontrolnego pobił rekord świata przeskakując poprzeczkę zawieszona na wysokości 197 cm.

Jego wspaniałe osiągniecie na szczęście zostało zarejestrowane przez kamery.

https://youtu.be/JRecoOLdPms

=====================

Zainteresowanie moim ostatnim filmem pokazało że sport osób niepełnosprawnych może również być doceniony jak osób pełnosprawnych nie spodziewałem się tylu pozytywnych komentarzy i cieszę się że jesteście ze mną– napisał po swym wyczynie na Facebooku.

Zmieniony ( 25.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.