Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Jakość wiary. Lekarze uśmiercają pacjentów "w dobrej wierze" . To MORDERCY. !I!!
Tuesday 20 April 2021 00:55:14.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jakość wiary. Lekarze uśmiercają pacjentów "w dobrej wierze" . To MORDERCY. !I!! Drukuj Email
Wpisał: DutchNLnews   
11.03.2018.

Jakość wiary.

Eutanazyjny horror w Holandii. Lekarze uśmiercają pacjentów "w dobrej wierze" . To MORDERCY  !!http://www.pch24.pl/eutanazyjny-horror-w-holandii--lekarze-usmiercaja-pacjentow-w-dobrej-wierze,58833,i.htmlZwiększa się liczba osób poddawanych w Holandii eutanazji. W szaleństwie morderczego procederu dochodzi nawet do zabijania osób nie chcących poddać się „zabiegowi”. Szczególnie narażeni na przymusową eutanazję są pacjenci z problemami psychicznymi.

 

Według informacji holenderskiego portalu „DutchNLnews” w 2017 r. doszło do 6585 „zabiegów” eutanazyjnych. To o 8 proc. więcej niż w 2016 roku. Największy wzrost liczby „szpitalnych morderstw” następuje wśród pacjentów chorych psychicznie.

 Głośnym echem odbiła się sprawa ze stycznia 2017 roku, podczas której uśmiercono pacjentkę chorą na demencję. Podobno nie pamiętała, że zgodziła się na dobrowolne poddanie eutanazji. W momencie jej przeprowadzania, kobietę musiano przytrzymywać, aby nie wyrwała się „lekarzom” [powinno się pisać: KATOM” MD]. Zdaniem Holenderskiej Komisji ds. Eutanazji, kobietę uśmiercono „w dobrej wierze”. Lekarzom nie postawiono zarzutów.

 W styczniu 2018 roku poddano eutanazji kobietę z powodu „problemów psychicznych”. W jaki sposób osobę niepoczytalną uznano za zdolną do decyzji o poddaniu się eutanazji – do dzisiaj nie wiadomo. Komisja zaznacza, że jedynie w 12 zeszłorocznych przypadkach można było dostrzec nieprawidłowości, które miały dotyczyć samego przebiegu, a nie przyczyn decyzji o „zabiegu”.

Komisja opublikowała raport, w którym wskazała że nie było żadnego przypadku eutanazji przeprowadzanej niezgodnie z prawem. Sam raport jest jednak wątpliwym źródłem, gdyż do jego przeprowadzenia zaproszono lekarzy – ochotników z eutanazyjnych klinik, których ciężko podejrzewać o krytyczne wypowiadanie się o procederze, w którym biorą udział.

Źródło: lifesitenews.com PR


Zmieniony ( 12.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.