Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow Kościół arrow religie, czary, magia arrow "postępy" synkretyzmu: Ramadan rozpoczął się w Brukseli w... kościele katolickim [budynku]
Tuesday 25 September 2018 07:58:24.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??
Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to uzyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
"postępy" synkretyzmu: Ramadan rozpoczął się w Brukseli w... kościele katolickim [budynku] Drukuj Email
Wpisał: Al Mouwan Lahcen Hamouch.   
21.05.2018.

"postępy" synkretyzmu: Ramadan rozpoczął się w Brukseli w... kościele katolickim

  20 maja 2018 https://ndie.pl/zaskakujaca-inicjatywa-ramadan-rozpoczal-sie-w-brukseli-w-kosciele-katolickim/

W ramach „międzyreligijnej solidarności”, chrześcijanie i żydzi wspólnie z muzułmanami świętowali początek Ramadanu w kościele katolickim w Brukseli – donosi euronews.

To niestety nie żart. Muzułmanie wspólnie z chrześcijanami i żydami zebrali się w kościele świętego Jana Chrzciciela w samym centrum Brukseli, aby świętować… Ramadan.

„Wybraliśmy początek Ramadanu, okresu dzielenia się i przebaczania, aby celebrować go z różnymi wyznaniami i kulturami, by pokazać, że nie wszyscy muzułmanie są terrorystami” – tłumaczył prezes stowarzyszenia Al Mouwan Lahcen Hamouch.

„To co robimy, to niezwykły symbol mocy, który wynika z wspólnych inicjatyw, takich jak ta” – powiedział katolicki ksiądz Jacques Hanon.[Taki on ksiądz ”katolicki”, jak Doda jest zakonnicą.md]

„To moment, który dzielimy wspólnie i nie ma lepszej szansy, aby wspólnie porozmawiać, zjeść razem posiłek, siedząc wspólnie przy stole. Nie może być nic przyjemniejszego” – powiedział Evelyn Haberfield z żydowskiej społeczności w Brukseli.

Zmieniony ( 22.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.