Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy 16 arrow Dobry seks tylko z czarnoskórym lub gejem? Tego uczą europejskie dzieci.
Friday 14 August 2020 15:22:37.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Dobry seks tylko z czarnoskórym lub gejem? Tego uczą europejskie dzieci. Drukuj Email
Wpisał: s-Finka   
04.06.2018.

Dobry seks tylko z czarnoskórym lub gejem? Tego uczą europejskie dzieci.

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/dobry-seks-tylko-z-czarnoskorym-lub-gejem-tego-ucza-europejskie-dzieci,23400957967#ixzz5HRzFBkXwJak powinien wyglądać seks młodego Europejczyka? Najlepiej, gdyby był z osobą tej samej płci lub przynajmniej innego koloru skóry. Takie wzorce fundują fińskim dzieciom ich edukatorzy, bo ciężko ich nazwać nauczycielami. Broszura przeznaczona „dla młodych osób”, uczniów ostatnich klas podstawówki, to nachalna propaganda lewackiego światopoglądu. Dokąd zmierzasz Europo?

Finlandia, to kraj, który od lat idzie w awangardzie lewackiego postępu. Choć przecież posiada bogatą  historię, kulturę, tradycję i wspaniałych bohaterów narodowych, przez lata nieugięcie walczących o niepodległość i tożsamość, to dziś zdaje się roztapiać w magmie marksizmu kulturowego. Naród, który przetrwał szwedzką i rosyjską okupację, wkrótce może zostać zniszczony przez ideologię gender. Bo kto obroni Finów przed kulturowym unicestwieniem, jeżeli sami będą propagować wzorce niszczące najmłodsze pokolenia?

Fundacja walcząca z wirusem HIV, wraz z rządową agendą, zaserwowały fińskim dzieciom broszurę, która mówi im, jak powinien wyglądać seks młodych ludzi. Niewiele tam tradycyjnych relacji. Przeważają obrazki pokazujące „miłość homoseksualną”, w tym seks analny dwóch chłopców, stosunki z osobami z pozaeuropejskich kręgów kulturowych, czy nawet masturbację  nastoletniego transwestyty „pod pisemko” pornograficzne, której przygląda się kotek. To naprawdę kierunek, w którym powinna zmierzać Europa? Dalej jest już tylko przepaść.

Zmieniony ( 04.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.