Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Kościół arrow O Antychryście i jego szefie arrow Dokumenty Watykanu i Synodu Młodych mają narzucić Kościołowi propagandę "LGBT"
Tuesday 16 July 2019 08:48:53.27.
migawki

Murzyn Hassan jako reprezentant kraiku azjatyckiego, biegł w młodzieżowych mistrzostwach … Europy. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dokumenty Watykanu i Synodu Młodych mają narzucić Kościołowi propagandę "LGBT" Drukuj Email
Wpisał: Watykan   
20.06.2018.

Dokumenty Watykanu i Synodu Młodych mają narzucić Kościołowi propagandę "LGBT"

https://gloria.tv/article/2qXVdiEEycWGBc3XXNmqfXAZZ


Watykan opublikował 19 czerwca dokument roboczy na nadchodzący Synod Młodych.
Tekst insynuuje, że podstawowymi pytaniami dla dzisiejszych młodych [Katolików] są te, które dotyczą płci, homoseksualizmu i feminizmu.
Jednak spotkanie przygotowawcze w tym roku pokazało, że główne wątpliwości i zainteresowania młodych Katolików dotyczą mszy trydenckiej. Watykan jednak nie chce o tym słyszeć.
Dokument jest w sposób oczywisty napisany przez gejowskich propagandystów. Po raz pierwszy używa się w watykańskim dokumencie oznaczenie "LGBT" na określenie tego, co Biblia nazywa "ohydą".
Co więcej, dokument odnosi się do homoseksualnych partnerów na równi z małżonkami, stawiając znak równości między grzechem śmiertelnym a sakramentem Kościoła.
Pro-homoseksualny kardynał Lorenzo Baldissieri powiedział w czasie prezentacji dokumentu, że Kościół jest "otwarty" na gejów: "nie chcemy być zamknięci we własnym świecie".
Mimo tego jednak tolerancja Baldissieriego nie rozciąga się na praktykujących katolików.

Zmieniony ( 20.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.