Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 5 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 18 arrow Babochłop zamknięte w więzieniu dla kobiet próbowało zgwałcić "koleżanki" z celi
Friday 23 April 2021 04:55:00.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Babochłop zamknięte w więzieniu dla kobiet próbowało zgwałcić "koleżanki" z celi Drukuj Email
Wpisał: Babochłop z Sodomy   
18.07.2018.

Babochłop zamknięte w więzieniu dla kobiet próbowało zgwałcić "koleżanki" z celi

https://nczas.com/2018/07/18/zmiennoplciowcy-atakuja-babochlop-zamkniete-w-wiezieniu-dla-kobiet-probowalo-zgwalcic-kolezanki-spod-celi/

Brytyjski więzień, który wmówił władzom, że jest kobietą, a te to uznały, zaatakował na tle seksualnym 4 kobiety, z którymi siedział/a w jednej celi.

Po tym wydarzeniu Brytyjczycy na powrót uznali, że to chyba jednak chłop i przenieśli go do męskiego więzienia.

Do pierwszego ataku w więzieniu New Hall w Wakefield, w hrabstwie West Yorkshire, doszło zaledwie kilka dni po osadzeniu jej/jego. Skazany/skazana od dwóch lat był/a uznawany/uznawana za kobietę, mimo, iż nie przeszedł/przeszła żadnych zabiegów medycznych i miał/a wszelkie atrybuty męskości.

Jak donosi „Daily Mail” na nagraniach z ataku widać wyraźnie jak górę wzięła męska strona jego natury. Potwierdzają to też zeznania ofiary, która mówiła, że zaatakował ją tym co ma w spodniach, albo też pod spódnicą. Kto ich tam wie.

Więzień/więźniarka (a może więzienka, albo więźniczka – dokładnie nie wiadomo, trzeba poczekać aż feministki coś wymyślą) miał/a czynić też nieustanne propozycje odbycia stosunku. Kolejna ofiara oskarżyła go/ją o to iż ją całował/a.

Po licznych skargach władze penitencjarne uznały, że owa więźniczka, to jednak facet i przeniosły go do męskiego więzienia.

W więzieniach Anglii i Walii przebywa teraz 125 zmiennopłciowych więźniów/więzienek. To dwa razy więcej niż rok wcześniej. O tym czy zmiennpołciowy skazaniec wyląduje w męskim, czy kobiecym więzieniu decyduje sąd.

Generalnie opłaca się być zmiennopłciwoym więźniem/więźniczką. Można się kąpać i przebierać oddzielnie i ma się do wyboru więcej wdzianek. Odkąd wprowadzono złagodzone dla takich osób regulacje, liczba zmiennopłciowców zaczęła systematycznie przyrastać.

Zmieniony ( 18.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.