Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK , CZ. II arrow "Zeszyty Smoleńskie" Nr. 1
Friday 18 September 2020 19:53:27.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Zeszyty Smoleńskie" Nr. 1 Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
10.09.2010.

Mam "Zeszyty Smoleńskie" Nr. 1. 326 stron, "Materiały i dokumenty poświęcone wydarzeniom smoleńskim i ich następstwom". Wydane "GDZIEŚ W Polsce. Publikacja poza cenzurą i wymiarem bezprawia III RP". Stan chyba na początek września. Doskonałe analizy i artykuły z internetu, dużo zdjęć z miejsca "zdarzenia"  i szkiców podejścia i trajektorii. Szczególnie polecane dla nie korzystających z Internetu. Ale to cenna pomoc też dla internautów zainteresowanych Prawdą. 

O ile się orientuję, młody goniec z Wydawnictwa ANTYK  znalazł przypadkiem w rowie paczkę tej cennej publikacji. Może jeszcze mają? ===========

Książkę można też nabyć w Biurze Poselskim Antoniego Macierewicza, Warszawa, ul. Hoża 62m1. Tel - 22 62 24 780

Zmieniony ( 17.10.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.