Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 18 arrow Nie wierzysz w Boga? To przechodzi po pierwszym zawale. Choć niektórym potrzebne są dwa.
Saturday 05 December 2020 18:27:07.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nie wierzysz w Boga? To przechodzi po pierwszym zawale. Choć niektórym potrzebne są dwa. Drukuj Email
Wpisał: MistrzYoda @LITRcaly   
11.08.2018.

Nie wierzysz w Boga? To przechodzi po pierwszym zawale. Choć niektórym potrzebne są dwa.https://www.magnapolonia.org/nie-wierzysz-w-boga-to-przechodzi-po-pierwszym-zawale-choc-niektorym-potrzebne-sa-dwa/

Usłyszane podczas śniadania na plebanii:
– Proszę księdza. Jestem niewierzący.
– Proszę się nie niepokoić. To przechodzi po pierwszym zawale.Ten wpis księdza Dariusza Kowalczyka na Twitterze rozbawił wielu internautów, ale byli też tacy którym nie przypadł do gustu…

MistrzYoda @LITRcaly

Bzdury opowiadasz książę.

Dariusz Kowalczyk @dkowalczyk63

Mistrzu. Może w twoim przypadku potrzeba będzie drugiego zawału.

Zmieniony ( 11.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.