Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Nieogolona baba z fiutem - "Polką Stulecia"... Gazeta Wyborcza wybiera .
Friday 18 October 2019 21:42:04.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nieogolona baba z fiutem - "Polką Stulecia"... Gazeta Wyborcza wybiera . Drukuj Email
Wpisał: ANNA GRODZKA   
25.09.2018.

Nieogolona baba z fiutem - "Polką Stulecia"...

Gazeta Wyborcza wybiera .

https://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/gazeta-wyborcza-wybiera-polke-stulecia-zaskakujaca-nominacja,24396708725

 

Maria Curie Skłodowska, Irena Szewińska, Kalina Jędrusik?

Która z tych kobiet zasługuje na tytuł „Polki stulecia”? Wybór może być trudny, ale redakcja dodatku do „Gazety Wyborczej” o wdzięcznym tytule „Wysokie Obcasy” ma też „inne” kandydatki.

Muszę Was uraczyć informacją, przez którą dziś o mało nie spadłam z krzesła.

W plebiscycie "Polka stulecia" Wysokich Obcasów nominowana do nagrody jest- obok m. in. Zofii Nałkowskiej czy Kaliny Jędrusik- ANNA GRODZKA. [to chłop Bęgowski. md]

Jędrusik i Nałkowskiej niestety nie wróżę zwycięstwa – napisała na Twitterze internetowa publicystka Justyna.Mateusz Mroz

Tylko u nas, w naszym cyrku zobaczycie jedyną, nieogoloną babę z fiutem.

Zmieniony ( 25.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.