Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Paraliż i autyzm poszczepienny a mafie szczepionkarskie.
Friday 04 December 2020 08:33:56.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Paraliż i autyzm poszczepienny a mafie szczepionkarskie. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Dorota Majewska   
28.10.2018.

Paraliż i autyzm poszczepienny a mafie szczepionkarskie.

Prof. Maria Dorota Majewska

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/138128-paraliz-poszczepienny-prof-maria-dorota-majewska[Tabele i wykresy w oryginale. MD]

W ostatnich tygodniach w Polsce, UE i USA korporacyjne media rozpętały panikę o pojawieniu się rzekomo nowej choroby podobnej do polio, która powoduje paraliż wiotki u dzieci. Przedstawia się ją jako chorobę tajemniczą o nieznanej etiologii. Niektórzy wiążą ją z enterowirusami D68 i A71 (podobnymi do wirusa polio). Wirusy te uważane są za łagodne, powodujące najwyżej lekkie przeziębienie i nie znaleziono ich u większości sparaliżowanych dzieci. Mimo to, firmy farmaceutyczne już donoszą, że produkują nowe szczepionki przeciw tym wirusom.

Mamy natomiast wiele dowodów, iż pewne szczepienia i ich kombinacje wywołują paraliż u niektórych dzieci. Ryc. 1. ilustruje przypadki paraliżu poszczepiennego odnotowane w USA. W bazie VAERS zarejestrowano 1883 przypadki takiego paraliżu. Wiemy, że to tylko od 1 do 5 % wszystkich prawdopodobnych przypadków, tzn. mogło ich być ponad 37 000. Generalnie obserwuje się kilkakrotny wzrost przypadków paraliżu w ostatnich latach w porównaniu z latami 1990. To wynika prawdopodobnie ze wzrostu liczby podawanych szczepionek jak i zwiększonej ich toksyczności w późniejszych latach.Tabela 1 (w oryg. md) pokazuje, które szczepionki są najczęściej powodują paraliż. Widać, że szczepienia przeciw polio nie są dziś nawet najczęstszą przyczyną paraliżu, i że częściej wywołują go szczepienia p. grypowe, WzW B, HPV, MMR, pneumokokowe i Haemophilus B. (Dziś w USA nie stosuje się już szczepionki p. polio OPV – doustnej).Skorumpowane media i „eksperci medyczni” naturalnie milczą o paraliżu poszczepiennym i programują rodziców, aby ów „tajemniczy” paraliż dziecięcy zwalczać nowymi toksycznymi szczepionkami (które wywołują paraliż). Podobnie niektóre firmy zapowiadają, że chcą zwalczać autyzm poszczepienny szczepionkami, które powodują autyzm.

Szaleństwo szczepienne jak widać nie ma granic, bo kartele farmacji nie ponoszą żadnej odpowiedzialności karnej za spowodowanie milionów poszczepiennych zgonów i okaleczeń dzieci.

Zmieniony ( 25.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.