Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Ależ Gliński wkopuje narrację rządu!: Od dawna chcieliśmy zorganizować swój marsz.
Wednesday 20 March 2019 20:20:51.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Ależ Gliński wkopuje narrację rządu!: Od dawna chcieliśmy zorganizować swój marsz. Drukuj Email
Wpisał: Piotr Gliński   
09.11.2018.

Ależ Gliński wkopuje narrację rządu!: „Od dawna chcieliśmy zorganizować swój marsz. Decyzja o jego organizacji nie ma nic wspólnego z decyzją HGW”

================

"Od dawna chcieli to zrobić” i ogłosili decyzję 4 dni przed setną rocznicą?https://nczas.com/2018/11/09/alez-on-wkopuje-narracje-rzadu-glinski-od-dawna-chcielismy-zorganizowac-swoj-marsz-decyzja-o-jego-organizacji-nie-ma-nic-wspolnego-z-decyzja-hgwPiotr Gliński dziś rano w „Salonie politycznym Trójki” całkowicie zniszczył kilkudniową narrację rządu o „ratowaniu marszu” 11 listopada!

Jak sam przyznał, „od dawna chcieli zorganizować swój marsz”, zaś decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz nie miała żadnego wpływu na ogłoszenie prezydenta i premiera.

Decyzja o zorganizowaniu marszu państwowego, nie była związana z decyzją Hanny Gronkiewicz-Waltz. Od dawna chcieliśmy to zrobić – powiedział na antenie Trójki wicepremier Piotr Gliński.

Przypominamy, że od kilku dni w mediach prorządowych oraz propartyjnych narzucano narrację o „ratowaniu Marszu Niepodległości” przez prezydenta i premiera po decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Jak zauważa poseł Winnicki, stwierdzenie wicepremiera „nie tylko burzy całą, dotychczasową narrację rządu ale i nie wystawia chlubnego świadectwa jego powadze”.

Od dawna chcieli to zrobić” i ogłosili decyzję 4 dni przed setną rocznicą? Studenci z większym wyprzedzeniem zapraszają na domówkę – podsumował Robert Winnicki.

Zmieniony ( 09.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.