Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow narkotyki, narkomani arrow NIE! Dla pierwszej międzynarodowej umowy zachęcającej do masowej migracji!
Thursday 01 October 2020 00:56:01.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
NIE! Dla pierwszej międzynarodowej umowy zachęcającej do masowej migracji! Drukuj Email
Wpisał: szczyt w Marrakeszu   
14.11.2018.

NIE! Dla pierwszej międzynarodowej umowy zachęcającej do masowej migracji!

https://www.protestuj.pl/nie--dla-pierwszej-miedzynarodowej-umowy-zachecajacej-do-masowej-migracji--,92,k.html


Już wkrótce Polski rząd zamierza podpisać katastrofalne w skutkach porozumienie, ułatwiające kolejny, masowy przypływ imigrantów z Azji i Afryki do Europy – w tym również do Polski.Musimy powstrzymać to szaleństwo zanim będzie za późno!Nie łudźmy się, nie przyjadą do nas pokojowo nastawieni i chcący się zasymilować lekarze, inżynierowie czy doktorzy nauk…

 

Jeszcze niedawno, podczas tegorocznej kampanii wyborów samorządowych partia PiS opublikowała spot, w którym przedstawiała, jak Polska może wyglądać w 2020 roku jeśli sprzyjająca migracji opozycja wygra wybory. Film pokazywał, mającą nadejść katastrofę w postaci fali gwałtów i przestępstw. Taki rozwój wypadków może się wydarzyć, lecz nie za sprawą opozycji ale obecnej partii rządzącej, która obiecywała nas przed takim losem chronić.

Dlatego powinniśmy przypomnieć rządzącym składane przez nich obietnice i sprawić, aby Polski rząd nie podpisywał ustaleń porozumienia w Marrakeszu.

 

Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy zamieszczony obok apel do premira Mateusza Morawieckiego. Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk - to banalnie proste i szybkie w działaniu!

 

Podpisz nasz protest i powiadom o nim znajomych!Jak pokazały nasze dotychczasowe akcje w innych sprawach, niejednokrotnie masowy sprzeciw staje się skutecznym narzędziem wywierania wpływu na kompromitujące się władze.

 ===================

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki

kontakt@kprm.gov.pl

 

Pan Mateusz Morawiecki

 

Prezes Rady Ministrów
Rzeczypospolitej Polskiej

 

 Szanowny Panie Premierze,

 

Apeluję do Pana, aby 10 grudnia w podczas szczytu w Marrakeszu nie podpisywał Pan skrajnie niebezpiecznego Światowego Paktu ws. Bezpiecznej, Uporządkowanej i Uregulowanej Migracji, Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration (GCM).Skutkiem podpisania tego paktu będzie, masowy, bowiem ułatwiony, przypływ m.in. afrykańskich i islamskich imigrantów do krajów Europy – w tym również do Polski oraz de facto zalegalizowanie wszelkiej migracji.Z podpisania porozumienia wycofały się już Stany Zjednoczone, Australia, Austria oraz…Węgry, gdzie rząd Victora Orbana dotrzymuje słowa danego swoim wyborcom i nie ugina się pod presją organizacji globalnych w sprawie polityki migracyjnej. Mam głęboką nadzieję, że Pan również nie zawiedzie swoich wyborców i wywiąże się z danych nam obietnic.Mając na uwadze dobro naszej ojczyzny, apeluję do Pana o nie podpisywanie nowego międzynarodowego prawa GCM podczas szczytu w Marrakeszu.Ostatnia fala migrantów wyraźnie pokazała, jak tragiczne w skutkach były utopijne mrzonki niektórych państw.

 Z poważaniem

 


Zmieniony ( 14.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.