Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W POLSCE III arrow Co obiecała w kampanii Hanna Gronkiewicz-Waltz (HGW)
Wednesday 20 February 2019 06:33:22.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Co obiecała w kampanii Hanna Gronkiewicz-Waltz (HGW) Drukuj Email
Wpisał: HGW   
08.10.2010.
Co obiecała w kampanii Hanna Gronkiewicz-Waltz (HGW)

            Od 2007 r. ruszy budo­wa sieci obwodnic i mo­dernizacja dróg wylotowych z miasta na Gdańsk, Białystok, Siedlce, Lublin, Kraków i Poznań. W najbliższych miesią­cach zlikwidowany zosta­nie sztuczny podział na Szybką Kolej Miejską i podmiejskie koleje. W przyszłym roku lotni­sko na Okęciu z centrum miasta połączy linia kolejo­wych szynobusów. Corocznie stolica bę­dzie kupowała co najmniej setkę autobusów, a War­szawę przetnie sześć szybkich linii tramwajo­wych. Pojadą one ulicami: Grochowską, Targową, Grójecką, al. Jana Pawła II, Al. Jerozolimskimi, al. Soli­darności. Powstaną trzy nowe mosty: Północny, Karowy (pomiędzy ul. Karową a Portem Praskim) oraz Na Zaporze, który zepnie wi­ślane brzegi na wysokości Łuku Siekierkowskiego.
Wszystkie powinny być gotowe około 2010 r.

Obwodnica Etapowa Centrum poprowadzona zapewne w 2008 r. Trasą AK, Trasą Siekierkowską, Prymasa Tysiąclecia i Żoł­nierską odkorkuje miasto. Około 2009 roku pojedziemy drugą linią metra z Bemowa na Targówek oraz na Gocławek. Każda dzielnica położona na obrzeżu stolicy dostanie li­nię metra lub SKM. WYTNIJ! I ZACHOWAJ
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.