Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 50 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień rządu "braci" arrow Botox- Mosbacher miesza "dumnych Sarmatów" z błotem
Wednesday 08 July 2020 15:19:57.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Botox- Mosbacher miesza "dumnych Sarmatów" z błotem Drukuj Email
Wpisał: Piotr Błaszkowski   
27.11.2018.

Botox- Mosbacher miesza "dumnych Sarmatów" z błotem

Piotr Błaszkowski

https://wrealu24.pl/mosbacher-miesza-dumnych-sarmatow-z-blotem/


Opinia publiczna została zaskoczona listem nowej ambasador globalnego żandarma Mrs. Georgette Mosbacher, która jak na balu u Senatora odgrywa rolę mickiewiczowskiego Nowosilicowa.

Co zawiera zatem szczera nota JE Pani Ambasador USA  do Premiera RP Mateusza Mazowieckiego?

Treść listu znamy z przecieków opublikowanych przez tygodnik do “Rzeczy” wiec  przedstawmy go pokrótce:

“Jak dowiedział się właśnie tygodnik „Do Rzeczy”, ambasador przesłała na ręce premiera Mateusza Morawieckiego list komentujący polskie śledztwo ws. śledztwa dotyczącego środowisk neonazistowskich w Polsce oraz materiału telewizyjnego na ten temat wyemitowanego przez telewizję TVN. – Trudno uznać ten list za pismo mające charakter dyplomatyczny. Ton pisma jest niezwykle arogancki – słyszymy od jednej z osób z bliskiego otoczenia premiera Morawieckiego.

Jak dowiedziało się „Do Rzeczy”, ambasador Mosbacher pisze w nim wręcz, że Stany Zjednoczone nie będą tolerować – wypowiadanych publicznie przez polskich polityków – krytycznych słów pod adresem dziennikarzy stacji TVN, którzy zrealizowali materiał o funkcjonowaniu domniemanego nazistowskiego środowiska w Polsce.

Mosbacher twierdzi wręcz, że za niedopuszczalny uważa fakt, iż osoby publiczne podważają wiarygodność stacji TVN, a wyrażane przez polityków publicznie wątpliwości – co do rzetelności materiału – amerykańska ambasador nazywa atakami na “niezależnych dziennikarzy”. Większościowym właścicielem grupy TVN jest amerykańska spółka Discovery Communications”

Przeanalizujemy:

  1. Nie ona pisała ale podpisała. Napisali list smutni panowie z ambasady, wyczuwający jak wytrawni gracze, mentalność tubylców, z ich “polskim kompleksem” i “strachem przed Ruskimi”.

  2. Panowie ci,  choć służą administracji nominalnie republikańskiej, są agresywnymi demo-liberałami, wręcz globalistami, bo taka jest kadra Departamentu Stanu, formalnie nie partyjna. Mieli okazję przyłożyć nominalnie prawicowemu rządowi.

  3. Zgodnie z punktem “2” tubylczy liberałowie poskarżyli się globalistom z ambasady, że mieli wpadkę medialną, bo prowokacją z “wafelkowymi nazistami” w cenie 20.000 zł za całość, wyszła na jaw.

Resztę Szanowni Czytelnicy już znają.

Teraz parę uwag.

  1. W bantustanie na Wisłą panuje jakiś irracjonalny zachwyt nad kolejnymi ambasadorami USA w Polsce (najbardziej uwodzą ci to nauczą się dukać po polsku), choć są oni wg. klasycznej terminologii dyplomacji  “jawnymi szpiegami” i akurat ci pilnują interesów Imperium Morskiego na Przyczółku Europejskim.

  2. Sama pani ambasador jest kwintesencją amerykańskiego kiczu podobnie jak jej “przyjaciel” Donald Trump.

  3. Do swojej obecnej pozycji doszła dzięki małżeństwom z trzema bogatymi mężczyznami, kolejno się z nimi rozwodząc, kasując po sprawie rozwodowej swoją dolę majątku ex- męża. W Stanach jest nawet takie określenie na ten sposób robienia kariery przez niewiasty.

  4. Ilość botoksu jaki Pani Ambasador regularnie musi pobierać jest imponująca. Mając 71 lat trzeba by umieć starzeć się z godnością.

  5.  Czy tak Amerykanie rozmawiają ze swymi sojusznikami z Arabii Saudyjskiej? Na pewno nie, bo dumni Saudowie, w odróżnieniu od nie dumnych Sarmatów znad Wisły znają swoją wartość.


Zmieniony ( 27.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.