Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18 arrow Dania: Migrantów - na bezludną wyspę !~!~!
Sunday 09 December 2018 20:12:34.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dania: Migrantów - na bezludną wyspę !~!~! Drukuj Email
Wpisał: Lars Lokke Rasmussen   
01.12.2018.

Migrantów - na bezludną wyspę !~!~!

Duńscy narodowcy wymogli na rządzie przeniesienie na bezludną wyspę imigrantów czekających na wydalenie

https://medianarodowe.com/dunscy-narodowcy-wymogli-na-rzadzie-przeniesienie-na-bezludna-wyspe-imigrantow-czekajacych-na-wydalenie-wideo/

Po tym, jak w listopadzie 2016 r. Lars Løkke Rasmussen powołał swój trzeci gabinet, w skład którego weszli tym razem obok przedstawicieli jego liberalnego ugrupowania Venstre także reprezentanci Sojuszu Liberalnego i konserwatystów, musi w kluczowych sprawach starać się o poparcie antyimigracyjnej Duńskiej Partii Ludowej (Dansk Folkeparti, DF). Jego rząd bowiem nie ma niezbędnej większości w parlamencie.

Duńska Partia Ludowa to umiarkowanie nacjonalistyczna partia polityczna powstała w 1995 r. Na jej czele stoi Kristian Thulesen Dahl. Jej członkowie zasiadają w duńskim parlamencie nieprzerwanie od 1998 r. Główne postulaty Dansk Folkeparti opierają się na antyimigracyjnej polityce, dążeniu do wystąpienia Danii z Unii Europejskiej i układu z Schengen oraz sprzeciwianiu się wprowadzeniu waluty euro. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. oddano na nią 21,1% głosów. DF stała się drugą siłą w duńskim parlamencie.

W negocjacjach w sprawie budżetu na rok 2019 narodowcy uzyskali od rządu zapewnienie, że wszyscy którzy podlegają deportacji bez względu na to, czy ich podania o udzielenia zostały odrzucone czy też są skazanymi przestępcami a których wyrok obejmuje również wydalenie z Danii, zostaną przeniesieni z dala od ludzkich siedlisk.

Lindholm to mała wyspa w zatoce Stege nieopodal Kopenhagi, o powierzchni 7 hektarów. Na wyspie nie ma żadnych zabudowań, z wyjątkiem gmachów Narodowego Instytutu Badań Weterynaryjnych i Zakładu Wirusologii (od 1938 r. produkowano tam szczepionkę przeciwko pryszczycy). Do połowy 2019 r. wszelka działalność zostanie przeniesiona do kopenhaskiej politechniki i wyspa stanie się na pewien czas bezludna. W 2020 r. lub 2021 r. zaczną tam trafiać niechciani imigranci, zanim ostatecznie opuszczą kraj. [może ich jeszcze zaszczepić, s...synów?? 27 szczepionek!! MD]

Zmieniony ( 02.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.