Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow W rocznicę śmierci [zabójstwa] posła Rafała Wójcikowskiego
Tuesday 22 September 2020 10:48:07.30.
migawki
 

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi?? 21 IX: Rurociąg na moście pontonowym działa.

 
W Y S Z U K I W A R K A
W rocznicę śmierci [zabójstwa] posła Rafała Wójcikowskiego Drukuj Email
Wpisał: Polak- katolik   
17.01.2019.

W rocznicę śmierci [zabójstwa] posła Rafała Wójcikowskiego

 

https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/28483,w-rocznice-smierci-posla-wojcikowskiego?fbclid=IwAR33dU2T_h16LG5Qmh5KDc6DiRfPPHboc3POJsQD5BSYKuTT-xNFMCKUaegZapraszamy na uroczystości upamiętniające tragiczną śmierć Posła na Sejm RP Śp. Rafała Wójcikowskiego, które odbędą się w sobotę tj.19.01.2019 r.


16-ta. Składanie kwiatów na grobie Śp. Rafała Wójcikowskiego na Cmentarzu Rzymsko Katolickim przy ul. Smutnej 16, wejście na nowy cmentarz od ul. Ugaj.

17-ta Msza Święta w Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim ul. Słowackiego 13/19.

Mszę odprawi Ks. Proboszcz Zygmunt Nitecki.

Zmieniony ( 17.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.