Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow W rocznicę śmierci [zabójstwa] posła Rafała Wójcikowskiego
Wednesday 16 October 2019 12:47:47.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
W rocznicę śmierci [zabójstwa] posła Rafała Wójcikowskiego Drukuj Email
Wpisał: Polak- katolik   
17.01.2019.

W rocznicę śmierci [zabójstwa] posła Rafała Wójcikowskiego

 

https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/28483,w-rocznice-smierci-posla-wojcikowskiego?fbclid=IwAR33dU2T_h16LG5Qmh5KDc6DiRfPPHboc3POJsQD5BSYKuTT-xNFMCKUaegZapraszamy na uroczystości upamiętniające tragiczną śmierć Posła na Sejm RP Śp. Rafała Wójcikowskiego, które odbędą się w sobotę tj.19.01.2019 r.


16-ta. Składanie kwiatów na grobie Śp. Rafała Wójcikowskiego na Cmentarzu Rzymsko Katolickim przy ul. Smutnej 16, wejście na nowy cmentarz od ul. Ugaj.

17-ta Msza Święta w Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim ul. Słowackiego 13/19.

Mszę odprawi Ks. Proboszcz Zygmunt Nitecki.

Zmieniony ( 17.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.