Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 19 arrow Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice Matki Bożej. Pogrzeb Adamowicza.
Sunday 29 March 2020 07:13:53.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice Matki Bożej. Pogrzeb Adamowicza. Drukuj Email
Wpisał: Ksiądz Włodzimierz Małota   
20.01.2019.

Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice dedykowanej Matce Bożej

Pogrzeb Adamowicza.

Mocny komentarz misjonarza

http://www.fronda.pl/a/pogrzeb-adamowicza-mocny-komentarz-misjonarza,121185.htmlKsiądz Włodzimierz Małota ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy w dosadny, [precyzyjny md ] sposób skomentował pogrzeb prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. 

Część opinii publicznej zwraca szczególną uwagę na pochowanie z honorami, w Bazylice Mariackiej, polityka, który działał raczej w sposób sprzeczny z religią katolicką, np. popierał "związki" LGBT czy "czarne protesty". Część komentatorów zaciekawiła również obecność w Bazylice osób walczących na co dzień Kościołem Katolickim. Media obiegły zdjęcia rozmodlonych polityków Nowoczesnej czy SLD siedzących na "honorowych miejscach" w Bazylice.

Ks. Małota zwrócił uwagę na wszystkie te aspekty pogrzebu. "Odnotowujemy: Gdańsk, 19.01.2019. Największa jak do tej pory kumulacja elementów “nowej religii niby-katolickiej” w Polsce"- napisał duchowny. 

W komentarzu pod wpisem misjonarz rozwinął swoją myśl:

"Czego tam nie było… najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice dedykowanej Matce Bożej, jakiś podobno -konserwatywny arcybiskup udzielający Komunii świętej komu-popadnie, z rozpędu nawet ateistom wojującym, masoneria pisząca scenariusz liturgii “katolickiej”, zwolennik aborcji i propagator sodomii ogłoszony jako “santo subito”… po prostu – kumulacja"-wyliczał kapłan.

W ocenie ks. Włodzimierza Małoty, dla każdego, kto przyjrzał się wczorajszym wydarzeniom w Gdańsku "trzeźwym umysłem" staje się jasne, jak będzie wyglądał Kościół za kilka czy kilkanaście lat. Duchowny skonstatował, że nie będzie to raczej Kościół Katolicki, jaki znamy, ale "niby-katolicki".  [ale oczywiście będzie też kościół Chrystusa, tylko może mniej liczny. M.D. ]

"Tak to będzie wyglądać w kościołach. W ich kościołach. Nie będą to kościoły, gdzie prawdziwa wiara katolicka będzie nauczana i praktykowana. Ona tam będzie wystawiana na pośmiewisko i kpinę. I to jest Pasja Kościoła"-napisał misjonarz. 

yenn/Facebook, Fronda.pl

Zmieniony ( 20.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.