Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 19 arrow Grzegorz Braun do Układu Gdańskiego: "Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was". [VIDEO]
Wednesday 21 August 2019 04:45:08.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Grzegorz Braun do Układu Gdańskiego: "Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was". [VIDEO] Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
12.02.2019.

Grzegorz Braun do Układu Gdańskiego: „Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was” [VIDEO]

Infolinia i serwis do zgłaszania naruszeń prawa.Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych oraz ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż.

https://nczas.com/2019/02/12/mocne-przemowienie-grzegorza-brauna-uruchamia-infolinie-i-serwis-do-zglaszania-naruszen-ukladu-gdanskiego-zadzwoncie-do-nas-zanim-przyjdziemy-po-was-video/


Grzegorz Braun na dzisiejszej konferencji poinformował o uruchomieniu serwisu oraz telefonu zaufania dla osób pokrzywdzonych przez Układ Gdański. – Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – czytamy na stronie ukladgdanski.pl.

Grzegorz Braun w mocnym przemówieniu zwrócił się do mieszkańców Gdańska, by zgłaszali przykłady korupcji w Gdańsku na specjalnej infolinii oraz stronie internetowej, którą właśnie uruchomiono. Apel kieruje też do „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”, by „zadzwonili do nas, zanim przyjdziemy do was”.

Zapraszam do wejścia na stronę ukladgdanski.pl. Zapraszam do korzystania z telefonu zaufania Układu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych i ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż. Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was – powiedział na konferencji Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska.

To jest taki piękny czas, Wielki Post za pasem, warto skorzystać. Żadnej dyspensy oczywiście nie mogę udzielać, bo nie reprezentuję jeszcze władzy świeckie, a władzy duchownej z racji wstąpienia w związek małżeński nigdy już reprezentować nie będę, ale jest okazja, żeby się „wyspowiadać” i przystąpić do odkrywania nowej karty historii Gdańska, wybrzeża i całej Polski – dodał Braun.

Niżej zaś cała konferencja z udziałem Grzegorza Brauna.

https://youtu.be/O10Nq6pevM8

40 minut

Zmieniony ( 12.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.