Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Hartman tarmosi Glińskiego za pejsy i ostrzega Polskę przed żydowskim gniewem
Saturday 26 September 2020 13:33:31.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Hartman tarmosi Glińskiego za pejsy i ostrzega Polskę przed żydowskim gniewem Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
25.02.2019.

Hartman tarmosi Glińskiego za pejsy i ostrzega Polskę przed żydowskim gniewem

Izrael nie jest do lubienia. Nie zależy mu. Izrael jest do szanowania, a jak trzeba, to do bania się.”

https://www.ekspedyt.org/2019/02/25/hartman-tarmosi-glinskiego-za-pejsy-i-ostrzega-polske-przed-zydowskim-gniewem/


CzarnaLimuzyna

Szczodrobliwy minister Gliński nie ma ostatnio dobrej passy u Żydów. Na nic się zdały pieniądze polskich podatników, które pan minister oferował w poddańczym geście placówkom i instytucjom żydowskim. Za jedno chlapnięcie językiem Żydzi chcieli go zdymisjonować. Po rytualnym pokajaniu się pisowskiego ministra sprawa przycichła, lecz teraz szef “wspólnego dziedzictwa Żydów i Polaków” znów stał się obiektem smołą i pierzem oblepionym za przyczyną gniewu Żyda Hartmana.

Chodzi o mianowanie nowego dyrektora Muzeum Polin. Decyzja jeszcze nie została podjęta, ale najwyraźniej Żydzi uznali, że przed jej podjęciem, na wszelki wypadek, należy szabes-goja trochę przeczołgać. Oddajmy głos Hartmanowi.

Z Żydami nie ma żartów, a Piotra Glińskiego igraszki z tym ogniem mogą być nader kosztowne, tak jak kosztowne były igraszki z nowelizacją ustawy o IPN. Wtedy na szczęście na jedno żydowskie tupnięcie Kaczyński wycofał się w popłochu, ale kolejna awantura może sprawić, że cierpliwość tych, co zdaniem antysemitów rządzą całym światem, może się wyczerpać na dłużej.

Wypada zauważyć, że Hartman pisząc o muzeum potwierdza słowa Grzegorza Brauna o żydowskiej suwerenności wyspowej w formie eksterytorialnych placówek.

Tylko że Polin to nie jakieś tam muzeum, gdzieś tam w Polsce, z którym władza może sobie robić, co chce, bo cyrk jej i małpy takoż. To placówka tyleż polska (rządowa, miejska i prywatna), co żydowska (przez tematykę i część Rady oraz sponsorów), a przede wszystkim międzynarodowa (…)

Na koniec tego pouczenia Hartman ostrzega:

A Izrael, ufff, Izrael to taki mały, ale wariat. Liczy się jak wrzód na czterech literach, jak brat w więzieniu, jak bank, w którym trzymam oszczędności. Po prostu się liczy. Jak się na kogoś wkurzy, to potrafi zaszkodzić.
Izrael nie jest do lubienia. Nie zależy mu. Izrael jest do szanowania, a jak trzeba, to do bania się.
Zmieniony ( 25.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.