Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Jedwabne: "Częściowa ekshumacja" to pojecie nieznane nauce, tak jak "częściowa ciąża".
Sunday 16 May 2021 14:36:49.32.
migawki
Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

Pocałujta w dupe wójta: 19 mln osób nie zarejestrowało się na szczepienie, chociaż wszyscy mają już wystawione skierowania.

Lekarz: „Będziesz mi tu horbany i simony [pi...] opowiadał..

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jedwabne: "Częściowa ekshumacja" to pojecie nieznane nauce, tak jak "częściowa ciąża". Drukuj Email
Wpisał: Profesor Krzysztof Szwagrzyk a Cenckiewicz   
04.03.2019.

 

 

Jedwabne: "Częściowa ekshumacja" to pojecie nieznane nauce, tak jak "częściowa ciąża".


Sławomir Cenckiewicz zaczął blokować ekshumacje w Jedwabnem?


Redakcja https://www.ekspedyt.org/2019/03/04/dlaczego-slawomir-cenckiewicz-zaczal-blokowac-ekshumacje-w-jedwabnem/

Profesor Krzysztof Szwagrzyk:

„(…) źle się stało, że badania w Jedwabnem zostały przerwane. Zapewniam, że z naszej strony jesteśmy gotowi takie działania podjąć (Ekshumacja w Jedwabnem), ale to wymaga decyzji politycznej”.

Prezes IPN Jarosław Szarek:

IPN jest gotowy przeprowadzić taką ekshumację, ale decyzja nie należy do nas”.

Decyzję o rezygnacji z dochodzenia prawdy o zbrodni w Jedwabnem na prośbę strony żydowskiej, podjął w 2001 r., ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński.

Tymczasem, nieoczekiwanie w sprawę włączył się Sławomir Cenckiewicz, który wyraził negatywną opinię na ten temat.  Za swoją opinię został pochwalony przez środowiska żydowskie i akolitów.

Profil talmudyczny pana Lendorfa oddaje ten oto tweet.[w oryginale MD]

W polemice, która rozpoczęła się na Twitterze Cenckiewicz i jego zwolennicy nie użyli żadnego racjonalnego argumentu. Rafała Dudkiewicza przeraziła taka oto wizja:

Jeden z licznych argumentów jest taki: proszę sobie wyobrazić dziesiątki trumien, które wylatują na pochówki do Izraela. Proszę sobie wyobrazić tytuły i strony tytułowe amerykańskiej i izraelskiej prasy.

Inny komentator napisał:

Prawda może być bolesna- a jak się znajdą wśród kości jakieś widły czy w ogóle jakieś dziwne żelastwo, które rolnik np. powiesił sobie na belce, bo zawsze może się przydać- czy ktoś na świecie da wiarę, że te widły stały w stodole już wcześniej? Jaka będzie wtedy prawda?

Na kontrargument, że prawda będzie taka jakie będą wyniki śledztwa, przestraszeni swoimi wizjami przeciwnicy ekshumacji nie reagowali.

O Jedwabnem mówił swego czasu profesor Jan Moor-Jankowski “światowej sławy amerykański prymatolog polskiego pochodzenia, profesor medycyny sądowej, żołnierz podziemia”. W uznaniu jego zasług premier Izraela Goldy Meir odznaczyła go Medalem Trumpeldor.

Profesor wielokrotnie podkreślał, że częściowa ekshumacja to pojecie nieznane nauce, tak jak częściowa ciąża.

Zmieniony ( 04.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.