Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 19 arrow Intronizacja sił postępu. Radio Maryja: "Nie będziemy tego nagłaśniać".
Sunday 23 February 2020 02:15:08.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Intronizacja sił postępu. Radio Maryja: "Nie będziemy tego nagłaśniać". Drukuj Email
Wpisał: Maksymilian Zamm   
07.03.2019.

Intronizacja sił postępu. Radio Maryja: "Nie będziemy tego nagłaśniać".

Maksymilian Zamm


http://tradycjajestwtoruniu.pl./Nowoczesna myśl postępowa stworzyła takie pojęcia jak „kultura fizyczna”, albo „kultura picia”. Nic więc dziwnego, że do zarządzania tymi pojęciami musiały powstać odpowiednie urzędy.

Mamy więc Ministerstwo Sportu i Ministerstwo Kultury.

Główny urzędnik Kultury wyasygnował nam ponad milion złotych dotacji na toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Centrum zaś – akurat na rozpoczęcie Wielkiego Postu – zaprasza nas na satanistyczno-okultystyczne przedsięwzięcie. Autorem wydarzenia jest pani Marina Abramovic, znana już wcześniej z upublicznionego przez Wikileaks jej maila z zaproszeniem na rytuał „Spirit Cooking”.

Główną atrakcją było zaś „menstruo, sperma, latte di donna: tutti a cena con John Podesta” (ze względu na obyczajność pozostawię w oryginale).

Udałem się (na pieszo) do Radia Maryja z prośbą o interwencję. Uzyskałem szczerą odpowiedź: „Nie będziemy tego nagłaśniać”.Słusznie, może Pan Bóg nie zauważy.

Zmieniony ( 07.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.