Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 19 arrow Czy zboczeńcy zdołają SĄDOWNIE zniszczyć Fundację Życie i Rodzina
Friday 28 February 2020 01:10:27.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Czy zboczeńcy zdołają SĄDOWNIE zniszczyć Fundację Życie i Rodzina Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek   
08.03.2019.

Czy zboczeńcy zdołają SĄDOWNIE zniszczyć Fundację Życie i Rodzina

[tytuł MD, nie Kaja Godek.. Uściślam, by i za to ich nie „ciągali”.. ]

-------------------------------------

Kaja Godek kontakt@zycierodzina.pl

W październiku ubiegłego roku informowałam Pana o zamierzeniach działaczy LGBT wobec Fundacji Życie i Rodzina. Wówczas media obiegła wiadomość, że homoaktywiści zorganizowali się i złożyli przeciwko mnie pozew. Zastanawiające było, że pozew zamiast do sądu, a następnie do pozwanej trafił najpierw do „Gazety Wyborczej”, a stamtąd do kolejnych lewicujących redakcji. Myślałam, że to tylko medialna próba zastraszenia działaczy Fundacji, jednak byłam w błędzie.Wszystko zaczęło się od słowa „zboczony”, które padło z moich ust podczas programu wyemitowanego w Polsat News 30 maja 2018 roku. Wszyscy przecież wiemy, że homoseksualizm zawsze był, jest i będzie zboczeniem i dewiacją. Homoseksualiści, którzy stanowią mniejszość, chcą zdominować większość – normalne, heteroseksualne osoby. Homolobby dąży w ten sposób do tego, by zamknąć usta ludziom mówiącym prawdę o wynaturzeniach. Jeśli pozwolimy działaczom LGBT na dyktowanie, co można mówić, a co nie, będziemy mieć drugi Zachód, gdzie już teraz trudno zapanować nad zachowaniami i roszczeniami homolobby w przestrzeni społecznej i politycznej!

Homolobby nie daje za wygraną!Pozwało mnie 16 aktywistów ruchów LGBT, którzy są wspierani przez lewicowe media. Otrzymałam pozew złożony z 320 stron! Powodowie argumentują, że poczuli się urażeni wypowiedzią, że homoseksualizm jest zboczeniem. W programie nie padło jednak nazwisko żadnego z nich!Chciałabym, aby wiedział Pan, co faktycznie miało miejsce w Polsacie 30 maja 2018 r. Rozmawiałam z Katarzyną Piekarską z SLD oraz redaktor Polsat News Agnieszką Gozdyrą. Mówiłyśmy o referendum, w którym Irlandczycy opowiedzieli się za legalnością zabijania nienarodzonych dzieci. Moje rozmówczynie twierdziły, że Irlandia przegrała, ponieważ był tam silny Kościół Katolicki. Ja natomiast argumentowałam, że znacznie wcześniej na Zielonej Wyspie nastąpił upadek Kościoła, a przegrana życia w referendum była już tylko konsekwencją wcześniejszych dokonań tamtejszej lewicy, która uśpiła czujność społeczeństwa. Mówiłam też, że nawet biskupi i księża ulegli presji poprawności politycznej. Zresztą proszę samemu zapoznać się z zapisem rozmowy: • Kaja Godek: „Mówię to z pełnym przekonaniem, Irlandia nie może być określana jako kraj katolicki, jeżeli tam premierem jest zadeklarowany gej, który obnosi się ze swoją „dziwną” orientacją, to naprawdę nie mówmy o tym…”

 • Agnieszka Gozdyra: „co to znaczy?”

 • Kaja Godek: „Swoje zboczenie... publicznie ludziom…”

 • Agnieszka Gozdyra: „to znaczy mówi Pani, że jeśli ktoś jest homoseksualny, to jest zboczeńcem?”

 • Kaja Godek: „to jest zboczony, tak, tak… Jeżeli premier Irlandii deklaruje w mediach, że ma partnera seksualnego, jeżeli to jest przyjmowane jako normalne...”

 • Agnieszka Gozdyra: „ale został wybrany w demokratycznych wyborach”

 • Katarzyna Piekarska: „To jest straszne… To jest straszne, że potrafi Pani walczyć o dwutygodniowy zarodek, a poniża Pani dorosłego człowieka”

 • Kaja Godek: „dla mnie też to jest straszne… Dla mnie też to jest potworne, że taki kraj określa się mianem kraju katolickiego. Mieliśmy relacje na temat tego jak zachowywali się księża w kościołach przed tym referendum i niestety bardzo często było także należy iść do referendum i głosować za życiem tylko rozwadniali ten temat.” 

 • Agnieszka Gozdyra: „To co się stało z księżmi w Irlandii w takim razie jeżeli tak jak Pani mówi…”

 • Kaja Godek: „Ulegli presji poprawności politycznej”

 • Agnieszka Gozdyra:„Księża w Irlandii?”

 • Kaja Godek: „Myślę, że tak było”

 • Agnieszka Gozdyra:„W kraju, który naprawdę słynie z katolicyzmu?”

 • Kaja Godek: „Myślę, że w dużym stopniu tak było”

 • Agnieszka Gozdyra:„Co się stało z Kościołem w Irlandii, mówi Pani, że zboczeńcem…, że premier jest tam zboczeńcem, no wie Pani, ja musze zareagować dla tego, że mówimy o prawach człowieka w tym momencie, jak można nazywać osobę, jak można nazywać osobę homoseksualną zboczeńcem.”

 • Katarzyna Piekarska: „Pani bardzo wybiórczo traktuje prawa człowieka”

 • Kaja Godek: „Jeżeli, nie…, momencik, momencik, yyyy, bo Pani mi tutaj zarzuciła że ja w tej chwili sprzeciwiam się prawom człowieka, ja zawsze pytam feministki, że jeśli będzie test prenatalny na homoseksualizm to można wtedy dokonać aborcji czy nie można?”

 • Katarzyna Piekarska:„Wie Pani co….”

 • Kaja Godek: „Co jest wtedy ważniejsze prawo dziecka nienarodzonego czy prawo wyboru?”

 • Katarzyna Piekarska:„Przepraszam, opowiada Pani bzdury, a to co Pani powiedziała, że to jest zboczenie, naprawdę to jest wstyd, powinna się Pani po prostu wstydzić.”

 • Kaja Godek: „Nie, nie, nie. To jest bardzo ciekawa kwestia.”

 • Katarzyna Piekarska: „Że człowieka o innej orientacji Pani określa, że on jest zboczony, po prostu zboczeńcem. Prawdę mówiąc ja się tego nie spodziewałam. (…)”

Szanowny Panie!

Teraz za obronę prawdy odpowiem przed sądem...

Powodowie żądają emisji spotu z przeprosinami 50 razy w ciągu tygodnia na antenie Polsat News. Obliczyliśmy, że koszt takich przeprosin, to co najmniej 100 000 złotych!! Moi przeciwnicy procesowi mają na tyle śmiałości, że w mediach deklarują, że nie chcą ode mnie wpłat na żaden cel społeczny, tylko samych przeprosin! Że im nie chodzi o pieniądze...

Z pewnością rozumie Pan, że przegrana w tym procesie oznacza potężne problemy finansowe moje i całej Fundacji Życie i Rodzina. Nie chcemy jednak się poddać!

Już teraz dzięki ofiarności naszych Darczyńców udało nam się uruchomić stronę www.homopozew.pl. Będziemy tam zamieszczać informacje dotyczące procesu, relacje z sądu, informacje o terminach rozpraw, aby każdy mógł na własne oczy śledzić poczynania wymiaru sprawiedliwości w tej sprawie.

Ponosimy obecnie kolejne koszty - obsługi organizacyjnej, prawnej i medialnej procesu. Wśród licznych wydatków są między innymi:

 • koszty zastępstwa procesowego

 • ekspertyzy, których musimy zamówić kilka, a koszt jednej to nawet 4 000zł

 • obsługa medialnaZdajemy sobie sprawę z tego, że nie walczymy tylko o ten jeden wyrok, ale o to, by w Polsce nie nastała tęczowa cenzura. Mówimy NIE organizacjom silnym środkami finansowymi, umocowaniem politycznym i medialnym. Nie chcemy jednak pozwolić, aby kłamstwo stało się powszechnie obowiązującą doktryną.Nasza uczciwa działalność może liczyć jedynie na wsparcie indywidualnych osób podzielających nasze poglądy. Dlatego ośmielam się prosić Pana o pomoc w wygraniu sprawy, którą wytoczyły mi środowiska LGBT.Zwracam się do Pana o dar serca w wysokości 40, 70, 130 zł lub dowolną inną kwotę, którą uzna Pan za stosowną.

Wspólnymi siłami musimy odważnie stanąć po stronie prawdy i ochronić Polskę przed homoideologią!Pozdrawiam Pana serdecznie z nadzieją na pomoc w tej ważnej dla nas wszystkich sprawie,

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina 
zycierodzina.pl

==========================

PS. Mam nadzieję, że to nie jest jedna z moich ostatnich wiadomości do Pana. Miejmy nadzieję, że proces wytoczony Fundacji przez środowiska LGBT nie spowoduje, że będziemy musieli zaprzestać działalności. Dziękuję już teraz za wszelką okazaną pomoc.

Ufam, że razem damy odpór lewackiej ideologii.

Zmieniony ( 08.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.