Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 64 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow o 447: Żydowskie chęci obrabowania "głupich gojów".
Wednesday 12 August 2020 12:03:44.30.
W Y S Z U K I W A R K A
o 447: Żydowskie chęci obrabowania "głupich gojów". Drukuj Email
Wpisał: Przedsiebiorstwo holokaust   
29.03.2019.

 

 

o 447: Żydowskie chęci obrabowania "głupich gojów".

https://medianarodowe.com/prof-dakowski-o-447-zydowskie-checi-obrabowania-glupich-gojow/Gościem redaktora Michała Murgrabi w Mediach Narodowych był prof. Mirosław Dakowski. Tematem spotkania były wpływy żydowskie i amerykańskie w Polsce.

Prof. Dakowski bardzo szczerze odniósł się do żydowskich roszczeń.

Bezkompromisowo nazwał roszczenia próbą „szlamowania” Polaków.

447 jest jakby owocem na pięknym drzewie żydowskich chęci obrabowania głupich gojów – powiedział dosadnie prof. Mirosław Dakowski o ustawie ACT 447 – Rozmawiałem z paroma ministrami w rządzie tzw. Zjednoczonej Prawicy ale oni mówili „cicho, cicho, nic o tym nie mówmy… to wszystko będzie dobrze jak będziemy o tym milczeli”. No i skutki mamy. – dodał szczerze.

Odniósł się także do faktu, że pojawiające się od co najmniej lat 90. roszczenia wobec Polaków wciąż rosną. Początkowo środowiska żydowskie [te z Przedsiębiorstwa Holokaust md] mówiły o 65 mld dolarów, teraz mowa jest już o 300 mld.

– Panowie nie rozumiecie, że system partyjny został nam narzucony przez towarzysza Lewertowa zwanego oficjalnie Profesorem Geremkiem.
Otóż ten system partyjny umacnia te partie, które mają dostęp do mediów. Nas wysłucha w porywach 100 tysięcy ludzi, czy tam 150 tysięcy… Natomiast ci, którzy mają media realnie, to znaczy te wielkie media… Te media są oglądane. – powiedział prof. Dakowski na temat obecnego systemu partyjnego – To co my mówimy nie dociera i nie dotrze bo my mówimy do 100 tysięcy ludzi. A tamci ludzie [propagandyści md] mówią do 10 milionów. – dodał.

Pan Profesor odniósł się także do wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem. Wyraził zdumienie nad tamtą decyzją objaśniając kuriozum jakie wówczas zaszło.Całość rozmowy dostępna w nagraniu poniżej, :

https://youtu.be/_iWoov9NepI

38 minut

Zmieniony ( 29.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.