Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W POLSCE III arrow Rosyjska mafia opanowała Polskę
Sunday 20 September 2020 09:41:09.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Rosyjska mafia opanowała Polskę Drukuj Email
Wpisał: dziennik   
26.10.2010.

Rosyjska mafia opanowała Polskę

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/306796,rosyjska-mafia-opanowala-polske.html 2010-10-26

Polskie gangi służą rosyjskiej mafii. Przestępcy muszą się bowiem opłacać nowemu rezydentowi gangów ze Wschodu. Policja nie może sobie z nowym zagrożeniem poradzić, bo nikt już nie chce z funkcjonariuszami współpracować.

Pieter A., czyli "Pietia" to najgroźniejszy człowiek w Polsce - pisze onet.pl. To gangster, którego próbują dopaść policjanci na całym świecie, jednak do tej pory nikt nie zdobył przeciw niemu dowodów.

Mężczyzna jest powiązany z największym i najgroźniejszym rosyjskim gangiem - mafą sołncewską, założoną i kontrolowaną przez oficerów FSB - twierdzi onet.pl. Kontroluje ona handel narkotykami, haracze i napady. Teraz rosyjscy gangsterzy podporządkowali sobie polskich przestępców. Mieli ułatwione zadanie, bo policja złamała siłę gangsterów - po Wołominie, czy Pruszkowie zostały tylko niedobitki, które zgodziły się na współpracę z Rosjanami.

Centralne Biuro Śledcze stoi przed ciężkim zadaniem. Nikt nie chce z nimi współpracować. "U Rosjan obowiązuje zasada bezwzględnej lojalności. Żaden z ich gangsterów nie zgadza się na współpracę z organami ścigania, nawet w zamian za złagodzenie kary. Gdyby to zrobił, zostałaby zamordowana jego rodzina " - wyjaśnia onetowi.pl oficer CBŚ. 

Źródło: Onet

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.