Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow 11 maja Ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski przed roszczeniami żydowskimi
Friday 18 September 2020 18:36:38.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
11 maja Ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski przed roszczeniami żydowskimi Drukuj Email
Wpisał: #STOP447   
06.04.2019.

 

 

11 maja Ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski przed roszczeniami żydowskimi

https://medianarodowe.com/ogolnopolska-manifestacja-stop447-w-obronie-polski-przed-roszczeniami-zydowskimi/


11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

Na dzisiejszej konferencji prasowej dotyczącej dalszych działań w ramach kampanii #NieDlaRoszczeń, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zapowiedział wielki marsz w obronie Polski i Polaków: ” Nie możemy się zgodzić na to żeby Polska płaciła organizacjom diaspory żydowskiej za tzw. mienie bezspadkowe.

Przejdziemy głównymi ulicami stolicy, liczymy na wysoką frekwencję”.#STOP447 odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447: „Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim” – podkreśla Tomasz Kalinowski.

Zmieniony ( 06.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.