Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Genderyści w Niemczech uczą dzieci, jak "korzystać" z domów publicznych
Monday 18 January 2021 03:25:42.31.
migawki
 

17.01.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Genderyści w Niemczech uczą dzieci, jak "korzystać" z domów publicznych Drukuj Email
Wpisał: ks. prof. Dariusz Oko.   
08.04.2019.

Ks. prof. D. Oko: Genderyści w Niemczech uczą dzieci, jak "korzystać" z domów publicznych


ks. prof. Dariusz Oko.

Radio Maryja http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-ks-prof-d-oko-genderysci-w-niemczech-ucza-dzieci-jak-korzystac-z-domow-publicznych/Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach niemieckich. W podręczniku o pedagogice seksualnej jest jednostka lekcyjna pt.: „Nowy burdel dla wszystkich”.

To ćwiczenie jest przewidziane dla dzieci powyżej 15 roku życia. Polega ono na tym, że dzieci otrzymują plan domu publicznego, który został poddany renowacji. Mają zaprojektować ten dom publiczny tak, żeby każda orientacja była zadowolona – powiedział w „Rozmowach niedokończonych” ks. prof. Dariusz Oko.

==============================

Przytoczył on przykłady, czego nauczać mogą genderyści w polskich szkołach i zaprezentował przykłady ze szkół niemieckich.

Co jakiś czas w mediach, samorządach czy programach edukacyjnych pojawia się wzmożona fala ideologii gender. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w Warszawie.

– Genderyzm jest powiązany z marksizmem. Te same osoby, które głosiły marksizm, głoszą teraz genderyzm. Jest on pełną mutacją marksizmu i podobnie – jest z gruntu fałszywą teorią wyznawaną przede wszystkim przez ateistów, czyli ludzi, którzy już są w błędzie, odrzucając Boga. Tak fundamentalny błąd musi powodować następne błędy. Genderyzm jest kolejną ideologią ateistów, w której na miejscu Boga stawia się seks – podkreślił ks. prof. Dariusz Oko.
– LGBT, w którym na końcu zazwyczaj jest plus, ma jednoczyć wszystkie osobliwości seksualne, między innymi kazirodztwo, prostytucję czy pornografię. Według nich każde zachowanie seksualne jest akceptowalne. Jeżeli da się im palec, to wezmą całą rękę – dodał.

Co kryje się zatem za hasłami o ideologii gender w szkołach?

– Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach niemieckich. W podręczniku o pedagogice seksualnej jest jednostka lekcyjna pt.: „Nowy burdel dla wszystkich”. To ćwiczenie jest przewidziane dla dzieci powyżej 15 roku życia. Polega ono na tym, że dzieci otrzymują plan domu publicznego, który został poddany renowacji. Mają zaprojektować ten dom publiczny tak, żeby każda orientacja była zadowolona. Mają zastanowić się, jak przyciągnąć ludzi do tego miejsca, ile powinno się tam płacić itd. Tak właśnie będzie to wyglądać w polskich szkołach, jeśli nie zatrzymamy tych maniaków seksualnych – zaznaczył ks. prof. Dariusz Oko.
– Celem tego ćwiczenia jest to, żeby dzieci zdobyły „osobistą wolność” korzystania z usług seksualnych, a także ofiarowywania tych usług, czyli „korzystać” z domów publicznych, a nawet sami tam pracować – wskazał.
==============================
MD:
Zwróćmy uwagę na język: ..osobistą wolność” korzystania z usług seksualnych
...każde zachowanie seksualne jest akceptowalne..
A w tytule w RADIO MARYJA było: jak korzystać z domów publicznych [bez cudzysłowu !!!!]
Zmieniony ( 08.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.