Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Masony 19+ arrow Jan [John Vincent] Rostowski kandydatem w wyborach do PE z list... brytyjskiego ugrupowania Change U
Saturday 29 February 2020 01:11:50.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

29.02.20 Kielce – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jan [John Vincent] Rostowski kandydatem w wyborach do PE z list... brytyjskiego ugrupowania Change U Drukuj Email
Wpisał: John Vincent Rostowski   
24.04.2019.
Jan [John Vincent] Rostowski kandydatem w wyborach do PE z list... brytyjskiego ugrupowania Change UK

23.04.2019 https://www.tysol.pl/a31713-Jan-Rostowski-kandydatem-w-wyborach-do-PE-z-list-brytyjskiego-ugrupowania-Change-UK- Kandyduję do Parlamentu Europejskiego z Londynu z 2 miejsca na liście pro-Europejskiej i anty-brexitowskiej partii Change UK - poinformował Jan Vincent Rostowski na Twitterze.


Udział Brytyjczyków w wyborach do PE wciąż nie jest pewny, bo choć rząd prowadzi przygotowania administracyjne pod tym kątem, a na 23 maja ustalono termin ewentualnego głosowania, to wciąż istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że brytyjski parlament przyjmie wcześniej umowę dotyczącą wyjścia kraju z UE, likwidując obowiązek wyboru europosłów.
 

Kandyduję do Parlamentu Europejskiego z Londynu z 2 miejsca na liście pro-Europejskiej i anty-brexitowskiej partii Change UK. Jeśli zostanę wybrany będę reprezentował wszystkich obywateli europejskich w Londynie, po pierwsze Brytyjczyków ale także Polaków, Francuzów Hiszpanów itd
Zmieniony ( 24.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.