Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Duduś chce w konstytucji gwarancji podległości. W 1975 roku "partia" chciała podobnych gwarancji.
Sunday 05 April 2020 12:47:30.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Duduś chce w konstytucji gwarancji podległości. W 1975 roku "partia" chciała podobnych gwarancji. Drukuj Email
Wpisał: Andrzej Duda, p.rezydent   
04.05.2019.

Duduś chce w konstytucji gwarancji podległości. W 1975 roku "partia" chciała podobnych gwarancji.

Kiedy wybuch?

Mirosław Dakowski, 4 maja 2019


Andrzej Duda stwierdził 3 maja:

Mamy konstytucję, trzeba dyskutować nad jej zmianami, bo warto dyskutować, nad tym, czy powinniśmy wprowadzić zapisy o UE do naszej konstytucji, czy powinniśmy w konstytucji zagwarantować obecność w tym wielkim sojuszu – osobiście jestem przekonany, że tak. Czy powinniśmy zagwarantować obecność w NATO? – osobiście uważam, że tak .

====================

Korwin zakpił z pomysłu wpisania przynależności do UE do ustawy zasadniczej: „W konstytucji kolonii trzeba zapisać rodzaj zależności od metropolii”

PRZYPOMINAM:

Protest przeciw zmianom w Konstytucji PRL był – w 1975 roku - początkiem końca PRL. Zapis o nierozerwalnym sojuszu polsko-radzieckim zamieniono na "nierozerwalną więź przyjaźni polsko-radzieckiej", którą PRL miała umacniać.

 Wtedy na masowa skalę zaczęliśmy powielać teksty na maszynach do pisania [stąd "bibuła" - bo na bibułce można było uzyskać aż 7 egzemplarzy], potem na "ramce" - już kilkaset , sitodruk dał nawet parte tysięcy.

                Bariera bierności i strachu zaczęła przeciekać - i pękła.

Po pięciu latach - wybuch.

========================

Propozycja Dudy z 3 maja 2019 o UE i NATO będzie początkiem końca układu okrągło-stołowego.

Kiedy nastąpi wybuch?

I oby z lepszym skutkiem !

Zmieniony ( 04.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.