Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Trzech polityków PO skazanych za pedofilię. Wobec czwartego......
Wednesday 21 April 2021 13:40:07.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Trzech polityków PO skazanych za pedofilię. Wobec czwartego...... Drukuj Email
Wpisał: trzech polityków Platformy Obywatelskiej   
25.05.2019.

Trzech polityków Platformy Obywatelskiej skazanych prawomocnie za pedofilię.

Wobec czwartego wciąż toczy się postępowanie karne.

Schetyna ma problem.[Czyżby też go gonili??? MD]

https://nczas.com/2019/05/24/schetyna-ma-problem-trzech-politykow-platformy-obywatelskiej-skazanych-prawomocnie-za-pedofilie-wobec-czwartego-wciaz-toczy-sie-postepowanie-karne/Jak się okazało, trzech polityków Platformy Obywatelskiej zostało prawomocnie skazanych z tego tytułu, a wobec czwartego trwa postępowanie.

Jednym ze skazanych jest Łukasz M. radny Platformy z warszawskiej Pragi-Północ. Został on skazany za posiadanie ponad 3 tys. zdjęć oraz filmów pornograficznych, a także za szantaż o charakterze seksualnym.

Kara jaką wymierzył mu sąd to rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Wyrok zapadł w maju 2011 r., skazany przebywa na wolności.

Z kolei we wrześniu 2011 r. skazany został inny polityk PO, Piotr Z. W chwili popełnienia zarzucanego mu czynu pełnił on funkcję radnego w jednej z niewielkich miejscowości pod Słupskiem.

Został on skazany na 2 lata pozbawienia wolności za wielokrotne zgwałcenie 13-letniej córki sąsiadów, a ponadto za usiłowanie gwałtu na dorosłej kobiecie. Od 6 lat Piotr Z. przebywa na wolności.

Rafał P. to szef młodzieżówki PO z Gniezna. W czerwcu 2015 r. został on skazany na 4 lata i 3 miesiące za wykorzystanie seksualne 3 chłopców poniżej 15 roku życia, które polegało na zmuszaniu do stosunków seksualnych przy pomocy szantażu i groźby ujawnienia ich rozbieranych zdjęć.

Natomiast wobec Marka L., który był radnym warszawskiego Żoliborza, wciąż toczy się postępowanie karne.

Zmieniony ( 25.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.