Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 6 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow TVP i TVN zgodnie atakują Konfederację. "Fakty" mówią głosem Kaczyńskiego!
Wednesday 03 June 2020 02:16:14.29.
W Y S Z U K I W A R K A
TVP i TVN zgodnie atakują Konfederację. "Fakty" mówią głosem Kaczyńskiego! Drukuj Email
Wpisał: TVP i TVN   
25.05.2019.

TVP i TVN zgodnie atakują Konfederację.

"Fakty" mówią głosem Kaczyńskiego!

https://medianarodowe.com/tvp-i-tvn-zgodnie-atakuja-konfederacje-fakty-mowia-glosem-kaczynskiego/


W ostatni dzień kampanii TVN ramię w ramię z TVP zaatakowały koalicję propolskę. Atak „Faktów” TVN opiera się na kilku kontrowersyjnych wypowiedziach wyrwanych z kontekstu, z czego najstarsza pochodzi sprzed pięciu lat. Ale przynajmniej widzowie TVN wreszcie usłyszeli o Konfederacji, która w sondażach przekracza próg wyborczy.

Konfederacja to sojusz polityków skrajnych, z partii marginalnych o poglądach często więcej niż kontrowersyjnych – tak zapowiedziano materiał poświęcony Konfederacji, w którym zaatakowano to ugrupowanie. W końcu po fazie zamilczania media głównego ścieku przeszły do ataku.

Materiał rozpoczęło krótkie nagranie tego jak Konrad Berkowicz uniósł jarmułkę nad głowę przedstawicielki PiS-u w czasie debaty wyborczej. – PiS próbowało robić wszystko, by ze skrajnej prawej strony nic nie wyrosło, ale wyrosło, bo Konfederacja zawsze była krok dalej ku skrajności – mówi przygotowujący materiał Jakub Sobieniowski.

Następnie widzimy wypowiedź Sławomira Mentzena, który mówi: Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej.

Dalej czas na wypowiedź Grzegorza Brauna. – Imperium Amerykańskie jest instrumentem szantażu żydowskiego wobec Polski – mówił Braun.

Kolejno „Fakty TVN” mówią jednym głosem z Jarosławem Kaczyńskim, iż nie dla wojsk amerykańskich i nie dla Unii Europejskiej to rzekome samobójstwo, ze względu na rzekome zagrożenie ze strony Rosji.

– Janusz Korwin-Mikke nawet nie protestuje, gdy ktoś oskarża jego partię o prorosyjskość – kontynuuje Sobieniowski.

Ostrzegamy, dalej jest jeszcze śmieszniej. Sobieniowski kłamie, że Korwin-Mikke nazwał kobiety głupszymi, po czym przypomina wyrwaną z kontekstu wypowiedź polityka „zawsze się trochę gwałci”. Tak, wypowiedź dokładnie sprzed 5 lat!

Widać, że w ostatnim dniu kampanii TVN i TVP do spółki zaatakowali Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy. TVP tradycyjnie w niemożebnie głupi sposób insynuuje jej prorosyjskość, a TVN wycina z kontekstu kilka kontrowersyjnych wypowiedzi, nawet te z 2014 roku, bo ostatnio ich zabrakło.

Zmieniony ( 25.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.