Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Terroryzm, migranci 19+ arrow Niemcy znów ubogacone. Imigrant zamordował ojca swej 30 lat starszej kochanki.
Friday 28 February 2020 00:57:50.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Niemcy znów ubogacone. Imigrant zamordował ojca swej 30 lat starszej kochanki. Drukuj Email
Wpisał: Najmudin J.i ekolog Almut P   
26.05.2019.


Niemcy znów ubogacone.

Imigrant zamordował ojca swej 30 lat starszej kochanki.

Jest zaskoczony, że musi przebywać w więzieniu i jest tak źle traktowany, bo myślał, że sprawę zabójstwa będzie mógł załatwić przy pomocy pieniędzy.

https://nczas.com/2019/05/25/niemcy-znow-ubogacone-imigrant-zamordowal-ojca-swej-kochanki-bo-za-bardzo-sie-nim-zajmowala/Przed sądem w Zwickau stanął imigrant z Afganistanu oskarżony o zamordowanie 85-letniego mężczyzny. Ofiara była ojcem jego kochanki.

Najmudin J. przybył z Afganistanu do Niemiec w 2015 roku, kiedy miał 17 lat.

Nielegalny imigrant jako niepełnoletni uchodźca został skierowany do ośrodka w Zwickau w Dolnej Saksonii. Tam poznał 50-letnią obecnie ekolog Almut P, która zajmowała się pomocą imigrantom.

Wkrótce mimo 30 lat różnicy zostali kochankami. Niemka wiedziała, że Afgańczyk ma swym kraju narzeczoną, ale trwała w związku. Imigrant wprowadził się do niej, a ona go utrzymywała.

By zarobił własne pieniądze zaaranżowała mu nawet pracę w ogrodzie należącym do swojego 85-letniego ojca. Najmudin pojechał do pracy do Meklemburgii i tam zamordował starca zadając mu ciosy nożem

Jak informuje dziennik „Bild” biegły psychiatra stwierdził, że motywem zbrodni była zazdrość o ojca. Imigrant uważał, że 50-letnia kobieta poświęca ojcu zbyt wiele czasu. Afgańczyk chciał ją „mieć” na wyłączność.

Imigrantowi grozi kara dożywotniego więzienia. Najmudin powiedział psychiatrze, iż jest zaskoczony, że musi przebywać w więzieniu i jest tak źle traktowany, bo myślał, że sprawę zabójstwa będzie mógł załatwić przy pomocy pieniędzy.


Zmieniony ( 26.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.