Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Newsweek w USA żąda, by Polska oddała "skradzione" nieruchomości
Friday 30 October 2020 15:10:08.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Newsweek w USA żąda, by Polska oddała "skradzione" nieruchomości Drukuj Email
Wpisał: Daniel Schatz, Newsweek   
27.05.2019.

Newsweek w USA żąda, by Polska oddała "skradzione" nieruchomości


http://www.fronda.pl/a/newsweek-w-usa-chce-by-polska-oddala-skradzione-nieruchomosci,127424.html


Szokujący artykuł ukazał się przed kilkoma dniami na stronie internetowej amerykańskiego Newsweeka.

Daniel Schatz w tekście zatytułowanym „Poland must deal with its past – and return stolen property” stwierdza, że w Polsce istnieje 170 tys. nieruchomości „bezprawnie przejętych” od żydowskich ofiar Holokaustu.

W swoim artykule, który przetłumaczyć można jako „Polska musi zmierzyć się ze swoją przeszłością i oddać skradzione nieruchomości” wskazuje, że mają być one warte „miliardy dolarów”.

Pada też stwierdzenie, że Polska:

[…] musi uszanować pamięć o przeszłości, przyjmując kompleksowe przepisy przewidujące całkowitą restytucję majątku skradzionego przez nazistów i rządy komunistyczne [...]. Duchy przeszłości można zwalczać tylko wtedy, gdy narody wezmą odpowiedzialność za swoją historię, zamiast od niej uciekać”.

Jak widzimy, autor najwidoczniej miesza pojęcia tzw. mienia bezspadkowego z przejmowaniem w sposób nielegalny mienia po II wojnie światowej, za co można przecież w Polsce uzyskać wypłatę należnego odszkodowania, również w przypadku spadkobierców byłych właścicieli. Sugerowanie, że Polska wzbogaciła się na Holokauście oraz „ucieka od odpowiedzialności” jest po prostu skandaliczne. Czas na odpowiednią reakcję polskich władz. [tych liżących zad nienawistnikom i rabusiom?? MD]

tag/newsweek.com, niewygodne.info.pl

Zmieniony ( 27.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.