Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 19+ arrow Izrael sprzedaje pomoc humanitarną, którą zrabował Palestyńczykom.Antysemitnicy znów chcą zaszkodzić
Tuesday 22 October 2019 06:14:43.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
 
W Y S Z U K I W A R K A
Izrael sprzedaje pomoc humanitarną, którą zrabował Palestyńczykom.Antysemitnicy znów chcą zaszkodzić Drukuj Email
Wpisał: Antysemitnicy w UE   
04.06.2019.

Izrael sprzedaje pomoc humanitarną, którą zrabował Palestyńczykom.

To dwie klasy szkolne zbudowane z prefabrykatów, dwa namioty i trzy szopy. Mają wartość 15 320 euro.

Bez tych pieniędzy Izrael nie wyjdzie na swoje!!!

Antysemitnicy znów chcą zaszkodzić Holokaustnikom!!!

https://medianarodowe.com/izrael-sprzedaje-pomoc-humanitarna-palestynczykom/

Izrael srogo skrytykowany przez Komisję Europejską z usiłowanie sprzedaży infrastruktury, która jest unijną pomocą dla palestyńskich wiosek, a która została skonfiskowana przez władze Izraela.

Unia Europejska przekazuje pomoc humanitarną wioskom na okupowanym Zachodnim Brzegu. Według rzecznika unijnej misji w Jerozolimie sprzedaż zajętego mienia ma być przeprowadzona przez Cogat – izraelską instytucję odpowiedzialną za operacje cywilne na terytoriach palestyńskich.

Mienie przekazane Palestyńczykom w ramach pomocy humanitarnej zostało przejęte przez Izrael w 2018 r.

Z informacji wynika, że są to dwie klasy szkolne zbudowane z prefabrykatów, dwa namioty i trzy szopy.

Ponadto, wniosek UE o zwrot mienia został przekazany władzom izraelskim w oficjalnym komunikacie, ale Tel Awiw na niego nie odpowiedział. Jego zdaniem skonfiskowane konstrukcje mają wartość 15 320 euro.

Rzeczniczka KE, Maja Kocijanczicz, na konferencji prasowej poinformowała, że obiekty przejęto jesienią 2018 r., a przedstawiciele misji UE w Jerozolimie i Ramallah skontaktowali się z władzami izraelskimi.

[----]

Zmieniony ( 04.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.