Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow Ambasadoressa Azari i Blok Żydowski w paradzie zboczeńców. tikkun olam !
Monday 16 September 2019 23:18:35.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Ambasadoressa Azari i Blok Żydowski w paradzie zboczeńców. tikkun olam ! Drukuj Email
Wpisał: izraelska ambasador w Polsce Anny Azari.   
09.06.2019.

Ambasadoressa Azari i Blok Żydowski w paradzie zboczeńców. tikkun olam !

https://medianarodowe.com/ambasador-azari-szla-w-homoparadzie-utworzyli-blok-zydowski-zdjecia/Wczoraj w sobotę Warszawie miał miejsce tęczowy przemarsz sodomitów. Na Paradzie Równości pojawił się także… Blok Żydowski. Nie zabrakło również izraelskiej ambasador w Polsce Anny Azari.

Były flagi z Gwiazdą Dawida i tęczowa chupa. Warszawscy Żydzi razem przeszli w Paradzie Równości” – czytamy na łamach jewish.pl.

„Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią” – deklarowali organizatorzy homoparady.

O utworzenie Bloku Żydowskiego podczas warszawskiej parady sodomitów zabiegał Emil Jeżowski – asystent zastępcy Azari. Wcześniej, z okazji marszu dewiantów, Centrum Społeczności Żydowskiej (JCC) zorganizowało spotkanie z ambasadoressą Izraela poświęcone „prawom osób LGBT w Izraelu”.

https://twitter.com/Jowita39250092/status/1137600550864904193/photo/1

Zmieniony ( 09.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.