Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 19 arrow Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" !
Monday 16 September 2019 23:07:07.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" ! Drukuj Email
Wpisał: inzynier magister   
12.06.2019.

Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" !

[Umieściłem anons o mej wypowiedzi WRealu nt. Totalnego Ocieplenia tu: BRZYTWA: Prof. M. Dakowski: Realizacja masońskiego "Raportu z Żelaznej Góry": Katastrofa ocipienia i

       A tak relacjonuje to portal chcący uchodzić za sensacyjny. Dodam, że tę brednię obaliło już wcześniej tysiące uczonych z różnych dziedzin. Ale - globaliści mają rządy i media...  M. Dakowski]

==============================================

autor: inzynier magister

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-wybitny-naukowiec-obala-mit-o-tzw-globalnym-ociepleniu

Na przestrzeni ostatnich lat portal ZmianyNaZiemi opublikował sporo artykułów zajmujących się tzw. "Ociepleniem Klimatu". W związku z tym zapraszamy państwa na sensacyjny wykład profesora Dakowskiego w temacie globalnego oszustwa, zaprojektowanego przez wynajętych naukowców.

Wszyscy na tej planecie mają uwierzyć, że takie zjawisko ma miejsce, że jesteśmy zagrożeni, na granicy katastrofy. Czy jest to prawda, czy może zręcznie przygotowane oszustwo ?! Profesor Dakowski to światowej klasy specjalista od geofizyki planety Ziemi, ale i innych specjalności, między innymi: fizyki przemian procesów atomowych[ chodzi o fizykę jądrową, a specjalnie – fizyke rozszczepienia. MD] , czy źródeł energii odnawialnych.

Tematem programu [tj. początkiem rozmowy md] jest pytanie zadane przez doktora Krajskiego odnośnie tajnego "Raportu z Żelaznej Góry". Globalne elity starają się go obecnie utajniać, bo do pewnego momentu, to jest od roku 1967 do lat 80-siątych, był jeszcze w miarę jawny. Grupa specjalistów, naukowców i bankierów, zebrała się w bazie Stanów Zjednoczonych, w tzw. "Żelaznej Górze", by obmyślić plan przekształcenia całej ludzkości w zakład produkcyjny z tanią siłą roboczą, a następnie trzymania całej populacji Ziemian w stanie czegoś na kształt "obozu koncentracyjnego", o którym osadzeni nie mieli by zielonego pojęcia, że się w takowym znajdują !

Niestety polskojęzyczne władze od roku 1989, do ostatniego tzw. "Szczytu Klimatycznego" z roku 2019 w Katowicach, uczestniczą w tej szopce, narażając Polskę na wielkie niebezpieczeństwo.  Warto jeszcze wspomnieć, że profesor Dakowski wzmiankował o istocie nadprzyrodzonej, która kontroluje owe elity od tysięcy lat, dlatego jako Polacy, będący od setek lat w kontakcie z Duchem Świętym i Jezusem Chrystusem, powinniśmy stawić opór globalnym mocom zła, duszącym wszystkich wolnych, zwłaszcza chrześcijan  ! 

Nie będziemy zdradzać tu szczegółów tego znakomitego wykładu, odsyłamy do audycji, która pokazuje zakłamanie i fikcję globalnego ocieplenia !

===================

Zob.:

https://youtu.be/sM6MF8K87QU

43 minuty

Zmieniony ( 12.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.