Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji.
Wednesday 21 April 2021 12:13:13.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Drukuj Email
Wpisał: Agent   
23.08.2019.

Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy!

[Umieszczam, bo są już też ślady działalności Epsteina na Podkarpaciu. MD]

https://www.youtube.com/watch?v=RtajKLdqf28

-------------- 

Agent zeznaje: Scena była obrzydliwa. Według mojej wiedzy to był marszałek (fragment)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=jOZk1vPOaoM

-------------- 

Agent CBA oskarża marszałka Kuchcińskiego o korzystanie z domu publicznego (całość, 2 godz.) 

https://www.youtube.com/watch?v=oQam3Spvdtw

======================= =============

Już trzeci świadek afery podkarpackiej nie żyje. PiS odmawia przyznania ochrony funkcjonariuszowi CBA, który na pedofilskim nagraniu rozpoznał Kuchcińskiego

https://wiesci24.pl/2019/08/05/juz-trzeci-swiadek-afery-podkarpackiej-nie-zyje-pis-odmawia-przyznania-ochrony-funkcjonariuszowi-cba-ktory-na-pedofilskim-nagraniu-rozpoznal-kuchcinskiego/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=twitter&utm_source=socialnetwork

 

Seryjny samobójca.

Dawid „Cygan” Kostecki nie jest jedynym świadkiem afery podkarpackiej, który w tajemniczych okolicznościach zginął w tym roku. Jak ujawniła „Gazeta Wyborcza” w styczniu zginął Grzegorz W. To on opisywał powiązania rzeszowskich funkcjonariuszy CBŚ z agencjami towarzyskimi, w których politycy korzystali z usług nieletnich kobiet.

  Tam była jazda. Zapraszano ludzi ze świecznika. Bogatych, ustosunkowanych i takich, od których wiele zależało np. w wymiarze sprawiedliwości czy w polityce. Tam się rozsypywali po alkoholu i innych używkach. Wszystkie ich wyczyny były nagrywane. To, że do agencji braci R. policja nie weszła, to nie tylko efekt ochrony ze strony niektórych policjantów, ale też obawy o swój wizerunek ważnych ludzi. Nagrań może być tysiące – twierdził W.

Nie żyje także Maciej G. – rzeszowski właściciel agencji towarzyskich [chodzi o burdele. Teraz wszystko jest „agencją”… MD] . Podobnie jak W. miał bogatą wiedzę w sprawie powiązań z biznesem braci R.

Z kolei według podlegającej Zbigniewowi Ziobro Służbie Więziennej Dawid „Cygan” Kostecki „popełnił samobójstwo” poprzez „powieszenie się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem”.

 

Kilka miesięcy temu były już funkcjonariusz CBA Wojciech J. ujawnił, że na jednym z nagrań, do których dotarł rozpoznał marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (ten zaprzeczył). Mimo złożonych zeznań przed sejmową komisją i apelom opozycji o przyznanie mu ochrony PiS nie zamierza chronić życia funkcjonariusza.Zmieniony ( 23.08.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.