Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Będziemy przepraszać Boga za LGBT. Narodowcy zjadą się z całej Polski
Sunday 05 July 2020 11:28:46.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Będziemy przepraszać Boga za LGBT. Narodowcy zjadą się z całej Polski Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Kulej   
03.10.2019.

 

 

Będą przepraszać Boga za LGBT. Narodowcy zjadą się z całej Polski

Magdalena Kulej 2.10.2019 https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Narodowy-Marsz-Rozancowy-w-Warszawie.-Beda-przepraszac-za-Marsze-Rownosci-i-LGBT

Narodowy Marsz Różańcowy przejdzie ulicami Warszawy w sobotę. Co jest właściwie celem pochodu? Jak tłumaczą organizatorzy, chodzi o „przeproszenie Boga za profanacje podczas marszów LGBT”.

Narodowy Marsz Różańcowy to wielka modlitwa wynagradzająca Bogu i Maryi profanacje i zniewagi, do jakich doszło w ostatnich miesiącach w naszej Ojczyźnie – czytamy w komunikacie organizatora wydarzenia – Stowarzyszenia Roty Niepodległości, założonego przez ludzi odpowiedzialnych m.in. za coroczny marsz niepodległości 11 listopada w Warszawie. Ściślej mówiąc, profanacjami, o których mowa, mają być Marsze Równości.

Polska, a szerzej Europa i świat są w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o sprawy moralne. Modlitwa za ojczyznę jest potrzebna. Chcielibyśmy przeprosić Matkę Bożą za grzechy podczas tegorocznych parad - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Robert Bąkiewicz, prezes Rot Marszu Niepodległości i do niedawna lider ONR

W marszu mają wziąć udział mieszkańcy 22 miast, w których w tym roku odbyły się parady równości. Przejdą ulicami Warszawy w sobotę, 5 października. Wyruszą o godzinie 13 z Placu Trzech Krzyży, przez Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, by dotrzeć na plac Zamkowy.

Organizatorzy nie dostali jednak od Archidiecezji Warszawskiej patronatu nad tym wydarzeniem. Samej idei „przeproszenia za LGBT” Archidiecezja komentować nie chce.

==========================

Komentować milczenia Archidiecezji nie warto tam ośrodek anty- Boży.

Czemu tak wrogie Polsce i katolicyzmowi Radio Bzdet o tym pisze i zapewne mówi ? Uważajcie !

Przecież nie tylko Narodowcy są katolikami Przyjdźcie !!

Też tu: https://warszawa.naszemiasto.pl/marsz-rozancowy-warszawa-narodowcy-przeprosza-matke-boska/ar/c1-7363927

 Nie czytałem...

MD

Zmieniony ( 03.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.