Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W obronie koniecznej arrow Dziś Narodowy Marsz Różańcowy - wielka modlitwa wynagradzająca Bogu i Maryi za profanacje i zniewagi
Sunday 20 October 2019 15:43:03.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziś Narodowy Marsz Różańcowy - wielka modlitwa wynagradzająca Bogu i Maryi za profanacje i zniewagi Drukuj Email
Wpisał: Polacy katolicy   
05.10.2019.

Dziś Narodowy Marsz Różańcowy - wielka modlitwa wynagradzająca Bogu i Maryi za profanacje i zniewagi

do jakich doszło w ostatnich miesiącach w naszej Ojczyźnie.

https://medianarodowe.com/marsz-rozancowy-w-warszawie-zobacz-szczegoly/Organizatorzy podkreślają, że jest to inicjatywa apolityczna. – Zachęcamy was do tego, by bronić wartości, na których ukonstytuowane jest nasze państwo. To jest walka Boga z szatanem – mówili, zapraszając do udziału w wydarzeniu.

Marsz wyruszy w sobotę 5 października o 13.00 z placu Trzech Krzyży, skąd przejdzie Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na Plac Zamkowy.

W trakcie przemarszu uczestnicy odmówią trzy tajemnice różańca. Zgromadzenie ma zakończyć się około godz. 14.30 przeprosinami wyrażonymi przez przedstawicieli miast, w których odbyły się Marsze Równości i zawierzeniem Polski Matce Bożej.

13:00 — Plac Trzech Krzyży — zbiórka, formowanie szyku, przemowa otwierająca Marsz i błogosławieństwo pasterskie
13:30 — wymarsz
13:30–13:50 — Tajemnice Radosne
13:50–14:10 — Tajemnice Bolesne
14:10–14:30 — Tajemnice Chwalebne
14:30–15:00 — Plac Zamkowy — przeproszenie Pana Boga i Maryi za profanacje podczas marszy LGBT
przez poszczególnych przedstawicieli 22 miast i ponowienie oddania Polski w niewolę Maryi z 3 maja 1966 roku

Zmieniony ( 05.10.2019. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.