Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow Splątanie umysłowe lub nikczemność Jacka Sasina (PiS)
Sunday 20 October 2019 16:09:43.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Splątanie umysłowe lub nikczemność Jacka Sasina (PiS) Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
05.10.2019.

Splątanie umysłowe lub nikczemność Jacka Sasina (PiS)


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2019/10/04/splatanie-umyslowe-lub-nikczemnosc-jacka-sasina-pis/Po przegranej debacie [w TVP md] socjalista Sasin poszedł do radia, aby tam w rozmowie ze Stanisławem Janeckim wyżalić się i popluć na Konfederację.

Miejsce ku temu okazało się odpowiednie, bo jak wiadomo media zawłaszczone przez PiS od długiego czasu pełnią rolę spluwaczki, gdzie jedynie słuszna opcja opluwa polską prawicę.

Nie bez powodu waham się jaka była przyczyna tego, co zrobił Sasin (nikczemność lub splątanie).

O incydencie, polegającym na próbie zabrania posłowi Jackowi Wilkowi malutkiej polskiej flagi, Sasin powiedział, że była tam (ze strony Konfederacji)

Grupa chcąca wywołać awanturę (!)

Funkcjonariusz partyjny Sasin musiał być chyba w dużym stresie, bo okazało się, że nie poznał oddalonego o dwa metry Krzysztofa Bosaka, nazywając go:

Towarzyszącą osobą

W dalszej części „rozmowy” biedaczek Sasin stwierdza, że czuł się jakby był okładany, ze wszystkich stron, kijami bejsbolowymi (chodzi o „atak” podczas debaty pozostałych komitetów).

Stwierdził również, że Konfederacja jest w zmowie z resztą komitetów.

Taktycznie się wszyscy podzielili, ale tylko po to, żeby oszukać część społeczeństwa i zdobyć jak najwięcej głosów, by po wyborach razem rządzić, wybrać Schetynę na premiera i realizować politykę anty-PiS.

A oto jak wyglądał  incydent przed debatą, który opisał Sasin:

https://youtu.be/COlF7Xl_Ar4

====================

trybeus

Sasin z kumplami na imprezie SKOK Wołomin
fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2019/10/04/qp9wx3n5m8.jpg

Zmieniony ( 05.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.