Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow Splątanie umysłowe lub nikczemność Jacka Sasina (PiS)
Friday 10 April 2020 01:26:26.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Splątanie umysłowe lub nikczemność Jacka Sasina (PiS) Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
05.10.2019.

Splątanie umysłowe lub nikczemność Jacka Sasina (PiS)


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2019/10/04/splatanie-umyslowe-lub-nikczemnosc-jacka-sasina-pis/Po przegranej debacie [w TVP md] socjalista Sasin poszedł do radia, aby tam w rozmowie ze Stanisławem Janeckim wyżalić się i popluć na Konfederację.

Miejsce ku temu okazało się odpowiednie, bo jak wiadomo media zawłaszczone przez PiS od długiego czasu pełnią rolę spluwaczki, gdzie jedynie słuszna opcja opluwa polską prawicę.

Nie bez powodu waham się jaka była przyczyna tego, co zrobił Sasin (nikczemność lub splątanie).

O incydencie, polegającym na próbie zabrania posłowi Jackowi Wilkowi malutkiej polskiej flagi, Sasin powiedział, że była tam (ze strony Konfederacji)

Grupa chcąca wywołać awanturę (!)

Funkcjonariusz partyjny Sasin musiał być chyba w dużym stresie, bo okazało się, że nie poznał oddalonego o dwa metry Krzysztofa Bosaka, nazywając go:

Towarzyszącą osobą

W dalszej części „rozmowy” biedaczek Sasin stwierdza, że czuł się jakby był okładany, ze wszystkich stron, kijami bejsbolowymi (chodzi o „atak” podczas debaty pozostałych komitetów).

Stwierdził również, że Konfederacja jest w zmowie z resztą komitetów.

Taktycznie się wszyscy podzielili, ale tylko po to, żeby oszukać część społeczeństwa i zdobyć jak najwięcej głosów, by po wyborach razem rządzić, wybrać Schetynę na premiera i realizować politykę anty-PiS.

A oto jak wyglądał  incydent przed debatą, który opisał Sasin:

https://youtu.be/COlF7Xl_Ar4

====================

trybeus

Sasin z kumplami na imprezie SKOK Wołomin
fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2019/10/04/qp9wx3n5m8.jpg

Zmieniony ( 05.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.