Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Ks. prof. dr hab. Dariusz Oko: Groza islamu. Kolejna muzułmańska inwazja.
Friday 30 October 2020 05:38:13.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ks. prof. dr hab. Dariusz Oko: Groza islamu. Kolejna muzułmańska inwazja. Drukuj Email
Wpisał: Ks. prof. dr hab. Dariusz Oko   
14.10.2019.

Ks. prof. dr hab. Dariusz Oko: Groza islamu. Kolejna muzułmańska inwazja.https://prawy.pl/67814-ks-prof-dr-hab-dariusz-oko-groza-islamu/

Drogie Siostry i Bracia,

przesyłam szczególnie ważne informacje na temat zagrożenia, które stanowi dla nas islam.

Najpierw kluczowy jest wywiad z Moną Walter, Somalijką ze Szwecji, która po przeczytaniu Koranu (i doświadczeniach z konsekwentnymi muzułmanami) z islamu przeszła na chrześcijaństwo. Za to, zapewne do końca życia, będzie się musiała ukrywać przed muzułmanami, którzy zgodnie ze swoim prawem szariatu usiłują ją zamordować.

To jest przecież „święte” prawo ich religii: śmierć dla każdego, kto opuszcza islam, a potem, w miarę możliwości dla każdego, kto nie chce go przyjąć.

Dlatego środowiska muzułmańskiego bynajmniej nie protestują przeciw takim zabójstwom:

https://youtu.be/A9YOWYdTiKYMożna dodać, że w kwietniu zeszłego roku w miasteczku Prien nieopodal Monachium muzułmanin zamordował Afgankę, która razem z dziećmi przeszła na chrześcijaństwo, ale nie miała takiej ochrony policyjnej, jak Mona Walter.

https://euroislam.pl/wywiad-z-rebecca-sommer-reaktywacja/

Przekazuję także (w linku i załączniku) wywiad z Rebeką Sommer, znaną działaczką humanitarną, która przez lata robiła wszystko, co możliwe, aby pomóc uchodźcom muzułmańskim w Niemczech. Jednak na podstawie własnego, bogatego doświadczenia w końcu przekonała się, że jest to działanie samobójcze, nie ma sensu i przestrzega przed nim Polaków:Warto też przyjrzeć się mapie Bliskiego Wschodu. Z Syrii do Arabii Saudyjskiej przez Jordanię jest tylko kilkuset kilometrów bezpiecznej drogi. Jest przecież czymś oczywistym, że dla uchodźców syryjskich najlepiej byłoby udać się do Arabii Saudyjskiej, a nie podejmować długiej i niebezpiecznej drogi do Europy. To arcybogate państwo ma przecież biliony petrodolarów, za które mogłoby im udzielić wszelkiej pomocy, a po wojnie mieliby tak blisko do domu.
Zamiast tego Arabia Saudyjska sama tonąc w niesamowitym luksusie i marnotrawstwie stara się nie przyjmować nikogo ze swoich muzułmańskich sióstr i braci, ale
za to chętnie finansuje ich ryzykowną drogę do Europy oraz meczety i radykalnych imamów (także Muzułmańskie Centra Kultury w Polsce).

Oznacza to, że chodzi tu nie tyle o pomoc, ale o kolejną muzułmańską inwazję, a przed inwazją mamy prawo i obowiązek się bronić. Dlatego najbardziej skuteczną formą pomocy jest ułatwienie uchodźcom drogi z Syrii do Arabii Saudyjskiej. Tam przecież będą mieli najlepiej.

Zmieniony ( 14.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.