Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 26 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow ekolo, lasy arrow Puszcza Białowieska umiera
Tuesday 01 December 2020 00:56:59.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Puszcza Białowieska umiera Drukuj Email
Wpisał: Polsat + ludzie   
24.11.2019.

Puszcza Białowieska umiera

Trzeba było słuchać fachowca, prof Szyszko, a nie oszołomówhttps://www.magnapolonia.org/trzeba-bylo-sluchac-fachowca-prof-szyszko-a-nie-oszolomow/

– Puszcza Białowieska umiera – alarmują leśnicy. Wszystko za sprawą kornika, który dziesiątkuje drzewa. A te zagrażają całemu ekosystemowi. W Polsce mamy ponad 9 mln hektarów lasów. Aż milion z nich jest zagrożonych przez kornika drukarza – informuje Polsat News.

Internauci odpowiadają…

– Trzeba było słuchać fachowca, prof Szyszko, a nie oszołomów, samozwańczych ‚ekologów’ i Zielonych, ogłupiałych nastolatków, powtarzających brednie za UE, nakręcanych przez donosicieli z opozycji i samej opozycji głupków i pajaców… – napisał jeden z internautów.

Jesteście po prostu bezczelni. Najpierw tygodniami szczuliście na ministra Szyszkę, a teraz lament, że kornik zjada puszczę – skomentował materiał Polsat News inny internauta.

Zmieniony ( 24.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.