Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 19+ arrow Prezydent Trzaskowski będzie wyrzucał dzieci ze żłobków. [Wystrzelić go na Księżyc. Bez skafandra]
Thursday 28 May 2020 20:33:04.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Trzaskowski będzie wyrzucał dzieci ze żłobków. [Wystrzelić go na Księżyc. Bez skafandra] Drukuj Email
Wpisał: Rafał Trzaskowski   
30.11.2019.

Prezydent Trzaskowski będzie wyrzucał dzieci ze żłobków.

[Wystrzelić go na Księżyc. Bez skafandra]. „To konieczny krok”

https://wolnosc24.pl/2019/11/29/gigaskandal-w-warszawie-prezydent-trzaskowski-bedzie-wyrzucal-dzieci-ze-zlobkow-to-konieczny-krok/


Od nowego roku dzieci niezaszczepione będą wyrzucane z publicznych żłobków w Warszawie. Decyzję radnych stolicy z dumą ogłosił prezydent Rafał Trzaskowski.

Od stycznia z bezpłatnych miejsc w warszawskich żłobkach gwarantowanych przez miasto będą mogły korzystać tylko zaszczepione dzieci – poinformował na Twitterze prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Przekonuje przy tym, że „to konieczny krok” by zatroszczyć się „o zdrowie najmłodszych warszawiaków”.

Dziękuję radnym @warszawa za poparcie mojego wniosku” – dodał Trzaskowski.

Nie byłoby problemu, gdyby decyzję o przyjmowaniu lub nie podejmowali prywatni przedsiębiorcy prowadzący takie placówki. Tutaj jednak mamy do czynienia z jawną dyskryminacją podatników. Przecież zarówno rodzice dzieci zaszczepionych, jak i nie zaszczepionych płacą podatki. Tymczasem część z tej grupy w praktyce traci prawo do korzystania z tego, co utrzymuje pod przymusem.

A co z Konstytucja co jej tak za wzięcie bronicie? Art. 32. 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny – przypomniał użytkownik Bruma83_.

Jaka jest skuteczność szczepionek?Jeśli ktoś jest szczepiony i szczepionka jest skuteczna to po co strach przed tymi którzy nie są szczepieni,przecież nie powinni być dla nich zagrożeniem? – pyta Marek Nagłowski.

Zmieniony ( 30.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.