Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow Prezydent Duda życzy "Świetlistej i Wesołej Chanuki !"
Monday 30 March 2020 08:40:57.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Duda życzy "Świetlistej i Wesołej Chanuki !" Drukuj Email
Wpisał: Prezydent Andrzej Duda   
09.01.2020.

Prezydent Duda życzy "Świetlistej i Wesołej Chanuki !"

Duda spotkał się z Żydami: „Chanuka to nieodłączna część dziedzictwa Rzeczypospolitej”https://medianarodowe.com/duda-spotkal-sie-z-zydami-chanuka-to-nieodlaczna-czesc-dziedzictwa-rzeczypospolitej/


Prezydent Andrzej Duda spotkał się ze środowiskami żydowskimi. Jeszcze w grudniu PAD zaznaczył, że chanukowe świece są „nieodłączną częścią wielkiego dziedzictwa Rzeczypospolitej”.

8 stycznia odbyło się coroczne świąteczne spotkanie z środowiskiem żydowskim. Podczas przemówienia polski prezydent wyraził radość ze spotkania chanukowego i złożył zebranym okolicznościowe życzenia: „To jest dla mnie szczególny czas jako prezydenta Rzeczypospolitej, bo tak się złożyło, że świat przyniósł nam w ostatnim czasie wydarzenia, których może nie do końca się spodziewaliśmy.”

Przed nami niezwykle ważna uroczystość, 75 rocznica wyzwolenia więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz Birkenau. W 2005 roku ustanowiona została przez ONZ Światowym Dniem Pamięci Ofiar Holocaustu. Rzeczywiście, nie tylko w tej przestrzeni symbolicznej, ale także w przestrzeni oficjalnej, urzędowej, od tamtego momentu 27 stycznia stał się dniem o wymiarze światowym” – podkreślał na spotkaniu prezydent.

[dalej wata, głównie propagandowa md]

Zmieniony ( 09.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.