Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow Prezydent Duda życzy "Świetlistej i Wesołej Chanuki !"
Sunday 23 February 2020 09:01:11.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Duda życzy "Świetlistej i Wesołej Chanuki !" Drukuj Email
Wpisał: Prezydent Andrzej Duda   
09.01.2020.

Prezydent Duda życzy "Świetlistej i Wesołej Chanuki !"

Duda spotkał się z Żydami: „Chanuka to nieodłączna część dziedzictwa Rzeczypospolitej”https://medianarodowe.com/duda-spotkal-sie-z-zydami-chanuka-to-nieodlaczna-czesc-dziedzictwa-rzeczypospolitej/


Prezydent Andrzej Duda spotkał się ze środowiskami żydowskimi. Jeszcze w grudniu PAD zaznaczył, że chanukowe świece są „nieodłączną częścią wielkiego dziedzictwa Rzeczypospolitej”.

8 stycznia odbyło się coroczne świąteczne spotkanie z środowiskiem żydowskim. Podczas przemówienia polski prezydent wyraził radość ze spotkania chanukowego i złożył zebranym okolicznościowe życzenia: „To jest dla mnie szczególny czas jako prezydenta Rzeczypospolitej, bo tak się złożyło, że świat przyniósł nam w ostatnim czasie wydarzenia, których może nie do końca się spodziewaliśmy.”

Przed nami niezwykle ważna uroczystość, 75 rocznica wyzwolenia więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz Birkenau. W 2005 roku ustanowiona została przez ONZ Światowym Dniem Pamięci Ofiar Holocaustu. Rzeczywiście, nie tylko w tej przestrzeni symbolicznej, ale także w przestrzeni oficjalnej, urzędowej, od tamtego momentu 27 stycznia stał się dniem o wymiarze światowym” – podkreślał na spotkaniu prezydent.

[dalej wata, głównie propagandowa md]

Zmieniony ( 09.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.