Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Głośna [wrzaskliwa] sekta klimatystów a logika 20+ arrow Blagi globalnego ocieplenia. Lodowców miało już nie być...
Monday 30 November 2020 06:12:07.31.
migawki
 

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Blagi globalnego ocieplenia. Lodowców miało już nie być... Drukuj Email
Wpisał: Park Narodowy Glacier   
11.01.2020.

Blagi globalnego ocieplenia. Lodowców miało już nie być.

W parku Glacier w USA trzeba zmieniać wszystkie informacje o ich zniknięciu

https://nczas.com/2020/01/11/blagi-globalnego-ocieplenia-lodowcow-mialo-juz-nie-byc-w-parku-glacier-w-usa-trzeba-zmieniac-wszystkie-informacje-o-ich-zniknieciu/

W parku Narodowym Glacier w amerykańskiej Montanie trzeba zmienić oznaczenia, tablice, znaki. Stały od 10 lat informując, że wszystkie lodowce w parku znikną do 2020 roku z powodu globalnego ocieplenia. Tymczasem nic takiego się nie stało.

Znaki, tablice informujące o tym, że lodowce w Parku Narodowym Glacier znikną do 2020 roku zostały rozstawione 10 lat wcześniej. Podobnie wszystkie materiały promocyjne mówiły o globalnym ociepleniu i o tym, że lodowców w parku nie będzie. A to właśnie one są jego największą atrakcją i stanowią jego wizytówkę. To od nich pochodzi nazwa Glacier tego położonego w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych i liczącego ponad 4 tysiące km2 powierzchni parku.

Teraz wszystkie znaki i materiały o zniknięciu lodowców trzeba wymienić. To, że żadne przepowiednie klimatologów i meteorologów się nie sprawdzą jasne było już w 2017 roku. Władze parku jednak z powodu ograniczeń budżetowych nie zdecydowały się na ich wymianę. „Prorocze” znaki mogły więc stać jeszcze trzy lata. W tym roku nie da się już udawać, że lodowce w parku Glacier zniknęły .

Zmiany najszybciej trzeba było robić w Centrum Wizytowym St. Mary gdzie cała wystawa poświęcona była ociepleniu klimatu i całkowitemu rozpuszczeniu się lodowców w Glacier.

===================

[i bla-bla… MD]

Zmieniony ( 19.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.