Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow Podatki to "nasze zbawienie" arrow Szatański plan zniewolenia Polaków. Obrót bezgotówkowy. video.
Monday 30 November 2020 06:11:20.31.
migawki
 

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szatański plan zniewolenia Polaków. Obrót bezgotówkowy. video. Drukuj Email
Wpisał: Tadeusz Kościński   
14.01.2020.

 

 

Szatański plan zniewolenia Polaków

Obrót bezgotówkowy

https://www.youtube.com/watch?v=pjEUMzvYoeY&feature=share&app=desktop

Obrót bezgotówkowy plus podatek katastralny i zostaje nam na koniec jak mówi Grzegorz Braun chorągiewka i piosenka.

Tadeusz Kościński, minister

Zmieniony ( 14.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.