Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 91 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 19+ arrow Ponury absurd: Zakaz podwożenia dzieci do szkół!
Friday 10 April 2020 13:33:17.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: Jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

=======================

Boże w Trójcy Jedyny! Osądź i ukarz planistów i wykonawców Zbrodni Smoleńskiej. I ukrywających Prawdę o niej, którzy już 10 lat podtrzymują jej niezgrabną inscenizację.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ponury absurd: Zakaz podwożenia dzieci do szkół! Drukuj Email
Wpisał: piekielny dureń   
28.02.2020.

Ponury absurd:

Zakaz podwożenia dzieci do szkół!

Od marca przetestują ten pomysł w Warszawie??


Alina Makarczuk 2020-02-25 https://www.eska.pl/warszawa/zakaz-podwozenia-dzieci-do-szkol-od-marca-przetestuja-w-warszawie-aa-7Zfx-2s8X-gcY9.html


Zakażą podwożenia dzieci do szkół?

To test [proponowany?? czy nakazany?? MD] warszawskich aktywistów, który ma poprawić bezpieczeństwo, zmniejszyć ryzyko wypadków wśród najmłodszych i zachęcić ich do korzystania z rowerów i hulajnóg! [!! z byka spadli?? Dzieciak na jezdni sam – bezpieczny”, a w samochodzie „niebezpieczny”?? MD] Takie rozwiązanie już było testowane w Wiedniu. "Warto sprawdzić, czy przyjmie się w Warszawie" [czy trumienki fundują pomysłodawcy? MD]

Rozwiązanie, które od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością w Wiedniu dotarło do Warszawy. Pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca, w Warszawie rusza akcja fundacji "Rodzic w mieście". Niektóre drogi znajdujące się w pobliżu stołecznych szkół zostaną zamknięte. Ma to nie tylko ograniczyć ryzyko wypadków z udziałem najmłodszych, ale też zmobilizować ich do korzystania z rowerów i przy okazji zachęcić rodziców do porzucania aut na rzecz komunikacji miejskiej. W ramach testu drogi w pobliżu szkół, które zgłoszą się do udziału w akcji będą wyłączane z ruchu przed rozpoczęciem pierwszej lekcji, czyli przed godziną 8:00. W tym czasie na małych osiedlowych uliczkach w rejonach stołecznych szkół robią się spore korki. Testowo zakaz będzie obowiązywał przez 30 minut.

- Chcemy pokazać dzieciom, że warto się ruszać. Ulica przed szkołą to przestrzeń dla dziecka, bezpieczna strefa, gdzie może podjechać rowerem, pogadać z kolegą czy nauczycielem. To test dla rodziców, ale też okazja, aby rozpocząć rozmowy z władzami Warszawy na temat dalszej polityki miasta w tym zakresie. Będziemy działać w porozumieniu z ratuszem, jakiś czas temu wystosowaliśmy list otwarty w sprawie naszej akcji do prezydenta stolicy. Zachęcamy szkoły do współpracy -  mówi Agnieszka Krzyżak-Pitura z fundacji "Rodzic w mieście".Zmieniony ( 28.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.