Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 134 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W POLSCE III arrow "MIKOŁAJKI ODWOŁANE, PRZYJECHAŁ DZIADEK MRÓZ"
Wednesday 08 April 2020 19:26:53.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
"MIKOŁAJKI ODWOŁANE, PRZYJECHAŁ DZIADEK MRÓZ" Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.12.2010.

"MIKOŁAJKI ODWOŁANE, PRZYJECHAŁ DZIADEK MRÓZ"

Niezalezna.pl  Grzegorz Broński, 06-12-2010 17:34

Przed rosyjskim konsulatem w Poznaniu demonstrowali przeciwnicy imperialnej polityki Rosji. Domagali się Wolnej Czeczenii, przestrzegania praw człowieka i osądzenia premiera Władimira Putina. A przede wszystkim ujawnienia prawdy o katastrofie smoleńskiej.

Manifestacja spowodowana dzisiejszą wizytą Dmitrija Miedwiediewa była w głównej mierze poświęcona brakom postępów w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej.

- Chcemy prawdy o zabiciu prezydenta - napisali na transparentach manifestanci. – Chcemy suwerennej Polski! A nie PrO rosyjskiej – żądali.

Dzisiaj kilka minut po piętnastej przed Konsulatem Generalnym Federacji Rosyjskiej demonstrowali członkowie Akcji Alternatywnej „Naszość” i Stowarzyszenia „Lepszy Świat”. W mikołajkowych czapkach z czerwonymi gwiazd(k)ami skandowali: „Mikołajki odwołane, przyjechał Dziadek Mróz”. Przy okazji popisywali się celnością, rzucając śnieżkami w zdjęcie Miedwiediewa przyklejone do łopaty do odśnieżania śniegu.

- Przyjechało ocieplenie
kpili z usilnie lansowanego poglądu o rzekomo poprawiających się stosunkach między Polską a Rosją.

- Rosja cały czas traktuje nas jako swoją strefę wpływów. Na to się nie godzimy
– mówił Piotr Lisiewicz, lider „Naszości”.

Demonstranci nie zapomnieli również o ofiarach rosyjskich zbrodni. Domagali się Wolnej Gruzji, a także Czeczenii. Przypomnieli, że w październiku minęła czwarta rocznica zabójstwa dziennikarki Anny Politkowskiej. Przed jej portretem zapalono znicze.

- Pamięci Anny Politkowskiej i wszystkich niezależnych dziennikarzy zamordowanych przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa Rosji lub z inspiracji tej organizacji –
napisali „Solidarni z Rosją”.

Manifestacji przyglądało się kilkunastu policjantów, ale obyło się bez ich interwencji.

[w oryginale piękne zdjęcia ze stróżami porządku! dodaję z zazdrością md]
Grzegorz Broński

Zmieniony ( 06.12.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.