Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow "Korona-pandemia": Kolejna false flag międzynarodowej lichwy. Pogląd masona.
Wednesday 04 August 2021 01:05:07.40.
W Y S Z U K I W A R K A
"Korona-pandemia": Kolejna false flag międzynarodowej lichwy. Pogląd masona. Drukuj Email
Wpisał: Gioele Magaldi   
26.03.2020.

"Korona-pandemia": Kolejna false flag międzynarodowej lichwy. Pogląd masona.

RAM 25 marzec 2020  http://ram.neon24.pl/post/154035,korona-pandemia-kolejna-false-flag-miedzynarodowej-lichwy

Znowu oni? – pyta 23 marca 2020 roku, na You Tube, Gioele Magaldi.

Gioele Magaldi jest jest włoskim historykiem, politologiem i filozofem, ex mistrzem loży masońskiej «Monte Sion di Roma», byłym członkiem loży «Thomas Paine» oraz twórcą ruchu «Movimento Roosevelt».

W opublikowanym przez wydawnictwo Chiarelettere, bestsellerowym eseju "Masoni", który ukazał się w roku 2014, Magaldi ujawnił intrygi "neo-arystokratycznych" superlóż, tj. zamiar wypróżnienia demokracji, po to, by ustanowić gospodarczo-neoliberalny i politycznie-postdemokratyczny reżim, czyli system, w którym nie liczą się już więcej wybory, jako, że rządy państw i tak muszą poddać się dyktatowi tzw. "rynków".

https://www.macrolibrarsi.it/autori/_gioele-magaldi.php 

***

Najpierw mieliśmy do czynienia z fałszywym terroryzmem islamskim, zaprojektowanym w Waszyngtonie (i nie tylko), a obecnie pojawił się wirus laboratoryjny przebrany za chińskiego nietoperza.

  Dochodzą do nas bardzo niepokojące informacje.

  Przypuszczamy, że "ktoś" użył Chin jako królika doświadczalnego, wiedząc, że na zagrożenie zareagują one w sposób autorytarny, co widzieliśmy na własne oczy: społeczeństwo zabarykadowane w domach, powszechna panika i wojsko na ulicach.

  Jaki może być cel tejże operacji?

  Prawdopodobnie chodzi o wywołanie kryzysu światowego – zdolnego do sparaliżowania całej planety, po to, by – tym razem pod przykrywką alibi medycznego – elita psychopatycznych wampirów finansowych mogła potraktować ją jako zakładnika.

  Krótko mówiąc, orwellowski koszmar: pożegnanie się ze swobodami obywatelskimi i koniec demokracji.

  Jeżeli informacje łączone przez nas w całość okażą się prawdziwe, oznacza to, iż  mamy do czynienia z przerażającym wręcz planem.

  Czy marzenie oligarchów spełni się?

Powinni wybić to sobie z głowy:

Tak, jak 11 Wrzesień – koniec, końcem – nie przyniósł oczekiwanych przez nich rezultatów – mówi Magaldi – jaśnie państwo powinni zrozumieć, że również kolejne ich posunięcie – tj. montowanie i wrzucanie pomiędzy nas «Frankensteinów» niszczących społeczeństwo – realizowane po to, by mogli osiągnąć swe tajne i nikczemne cele – nie powiedzie się. 

  Podejrzewam, że ktoś rozgrywa obecną sytuację tak, aby – poprzez najrozmaitsze, szalone piruety – poprowadzić nas w kierunku całkowicie różnego od wcześniejszego, świata – świata w duchu nowego 11 Września.

  W tym przypadku – dodaje Magaldi – mówienie o 11 Wrześniu "chińskiego pochodzenia" jest rzeczą niepoprawną, jako że uważam, iż system-Chiny został po prostu wykorzystany do osiągnięcia celu – jakim ma być planetarna konfiskata demokracji.

  Chiny – wyjaśnia mason-analityk - na użytek operacji (zaplanowanej przez umysły, które w roku 1975 opracowały manifest noszący tytuł "Kryzys demokracji", zamówiony przez Komisję Trójstronną, pragnącą zatrzymania rozwoju praw i demokracji społecznej na Zachodzie) - od samego początku, wykorzystane zostały jako koło zamachowe.   https://en.wikipedia.org/wiki/The_Crisis_of_Democracy

https://trilateral.org/download/doc/crisis_of_democracy.pdf

  Za rozwojem Chin jako supermocarstwa – w pewnym sensie kapitalistycznego, choć nie-demokratycznego, wbudowanego w świat zglobalizowany – stał projekt angażujący podmioty nie-chińskie, ale ponadnarodowe i bezpaństwowe.

  A zatem, także dziś, w obserwowanym przez nas przypadku, kierownictwo operacji Covid-19 (która w sposób niezmiernie gwałtowny miażdży świat, paraliżując miliardy jego mieszkańców) zostało powierzone widmowemu network – złożonemu z bezpaństwowców, za to posiadających wiele paszportów – będącemu w stanie uzależnić od siebie rządy wszystkich kontynentów, czego dokonuje on przy pomocy swych macek infiltrujących tak ministerstwa, wywiady i wojsko, jak również międzynarodowe korporacje oraz międzynarodowe instytucje, np. WHO.

  Wczoraj był terroryzm a dzisiaj pojawiło się niebezpieczeństwo infekcji?

  Jeśli dzisiejszy strach jest taki sam jak ten wcześniejszy, a i odpowiedź na niego jest identyczna do poprzedniej – czyli mniej wolności w zamian za bezpieczeństwo – rodzi się najgorsze z podejrzeń: czy aby nie mamy do czynienia z kolejną gigantyczną operacją strategii napięcia, prowadzoną na skalę międzynarodową, podobnie jak miało to miejsce w przypadku ataku na Twin Towers?

  Wygląda na rzecz bardzo prawdopodobną, że ta sama elita oligarchiczna, która – szantażując państwa – kontroluje większość światowych dźwigni finansowych, mogła celowo rozsiać w Wuhan tzw. koronawirusa, aby następnie, całkowicie przewidywalną – represyjnie zapobiegawczą – reakcję chińską wykorzystać jako wzór postępowania dla całego świata.

  Celem operacji jest zmilitaryzowanie kryzysów i – przy wykorzystaniu alibi wirusowego – ostateczne rozciągnięcie standardów chińskich na społeczeństwa zachodnie.

  Magaldi zauważa także, iż kryzys sanitarny w Wuhan wzmacnia politycznie chińskie przywództwo, które – przed wybuchem epidemii – nie wiedziało, w jaki sposób przedstawić Chińczykom duże spowolnienie gospodarcze, powszechnie zresztą oczekiwane.

  Wydaje się więc, że Xi Jinping, co tylko upokorzony przez cła – brutalnie nałożone przez Trumpa – został przez koronawirusa ocalony. Chiny wydają się wygrywać dziś swą batalię, jako że utrzymują, że pokonały wirusa w sposób popisowy.

Jak go pokonały? Poprzez zapieczętowanie Wuhan.

Zauważcie jednakże, iż, poprzez zapieczętowanie wyłącznie Wuhan, a nie całego kraju.

Reszta Chin zredukowała zaś szkody nie zaprzestając produkcji: my, natomiast, zabarykadowaliśmy całe Włochy – stwierdza mason.

  Magaldi potępia premiera Conte za zamknięcie w areszcie domowym wszystkich obywateli, które może spowodować dewastację gospodarki kraju, do czego doszło za zgodą gubernatorów północnych regionów włoskich, świadomych faktu dysponowania szpitalnictwem niezdolnym do stawienia czoła powstałej sytuacji.   Oto bilans kryminalnych cięć w służbie zdrowia narzuconych przez ideologię neoliberalną za które płacą osoby starsze, umierające w szpitalach, w których brak łóżek na oddziałach terapii intensywnej – dodaje Magaldi. Jest to bezlitosna prawda, którą Włosi – również dzięki skargom lekarzy – być może w końcu dostrzegą.

  Koronawirus zdziera maskę z twarzy neoliberalnej austerity: miliardy, które do wczoraj wydawały się być nieosiągalne, są teraz przyznawane krajom z dnia na dzień, co jest dowodem na to, że do tej pory, przez profesorów rygoru, byliśmy zwyczajnie oszukiwani.

  Gioele Magaldi podkreśla, że jeśli okaże się, że koronawirusowy chaos jest operacją zaplanowaną, to należy obawiać się najgorszego, ponieważ nawet masakra ekonomiczna, będąca w toku, nie stanie się powodem do przywrócenia państwu jego władzy finansowej – w przypadku opieki zdrowotnej równoznacznej z wyborem między życiem a śmiercią.

  Jeśli najgorsze hipotezy potwierdzą się – to po raz kolejny, te same «umysły od koronkowej roboty» będą dozować pieniądze kroplomierzem, decydując, komu je zaaplikować i w jakich dawkach.

  Tym bardziej niepokojący jest los Włoch: dlaczego staliśmy się krajem najbardziej zaatakowanym przez tegoż wciąż tajemniczego wirusa?

  Czy jest to możliwe, że "Solonowie nauki", paradujący w telewizjach, nie potrafią wyjaśnić nam, dlaczego miażdżona jest właśnie Lombardia, czyli gospodarcze serce Włoch?

  Ale to nie wszystko, mówi dalej Magaldi.

  Uderza doprowadzająca do szału powolność kryzysu: tak jak gdyby ktoś zamierzał przedłużać go w nieskończoność – również  jak chodzi o niewytłumaczalne opóźnienia dotyczące użycia leków ratujących życie. Obserwujemy szereg działań podejrzanych, zaczynając od nietypowej roli Światowej Organizacji Zdrowia.

  Czy Włochy stały się królikiem doświadczalnym numer dwa, zaraz po Chinach? To jest pierwszym krajem demokratycznego Zachodu, na  którym testuje się masowe więzienie obywateli – wypróbowane i sprawdzone w Wuhan?

  Zwróćcie także uwagę, że druga runda operacji, czyli uderzenie ekonomiczne jest tuż za rogiem.

  Jak szybko wybuchnie gniew narodu skazanego na najgorszy kryzys jaki pojawił się od czasu drugiej wojny światowej?

  A przede wszystkim, czy również wybuch wściekłości obywateli jest częścią planu oligarchii? [Ależ oczywiście!! MD]

  VIDEO: GIOELE MAGALDI przedstawia swą wersję «pandemii»

https://www.youtube.com/watch?v=7Xrln67MLlk

  Na podstawie: https://www.affaritaliani.it/cronache/coronavirus-magaldi-strategia-della-tensione-mondiale-elementi-inquietanti-661220.html

  ***

O tym jak syjon z Wall Street uratował chińskich komuchów

https://ram.neon24.pl/post/148332,o-tym-jak-syjon-z-wall-street-uratowal-chinskich-komuchow

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.Zmieniony ( 26.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.