Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow nawet w czasie pandemii, zbrodnia aborcji trwa nadal! Pisz do posła!
Thursday 22 April 2021 15:42:55.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
nawet w czasie pandemii, zbrodnia aborcji trwa nadal! Pisz do posła! Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina   
06.04.2020.
td p { margin-bottom: 0cm; }p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

nawet w czasie pandemii, zbrodnia aborcji trwa nadal!

Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl >Wzmożone środki ostrożności, pozamykane miasta, zakaz opuszczania domów i poruszania się po ulicach tak wygląda rzeczywistość w krajach zmagających się z epidemią Co-Vid19. Rządy Francji, Włoch, Islandii, Wielkiej Brytanii, Polski reagują na nowe zagrożenie, aby ratować życie swoich obywateli. Jednocześnie te same rządy od lat pozwalają, aby zabijano małe niewinne dzieci, które dorastają pod sercem matek. Proszę wyobrazić sobie, że nawet w czasie pandemii, zbrodnia aborcji trwa nadal!

Gorąco polecam Panu tekst, jaki o sytuacji we Włoszech napisała wolontariuszka Fundacji ŻiR. Pokazuje on, jak bardzo bezbronni i pozbawieni pomocy są najmniejsi Włosi. I z jak wielką nieczułością włoskich polityków spotyka się codzienne cierpienie ofiar aborcji... 

Zabicie poczętego dziecka traktuje się jako pilne świadczenie medyczne i choć ośrodki zdrowia na czas epidemii zawieszają przyjmowanie wielu pacjentów żądanie aborcji mobilizuje do działania zespoły „medyczne” i kolejne dzieci tracą życie w męczarniach. Tekst może Pan przeczytać tu: 

https://www.zycierodzina.pl/wlochy-epidemia-ktora-trwa-ponad-40-lat/

Drogi Panie!

Restrykcje związne z trwającą kwarantanną powodują, że dla wielu z nas, zwłaszcza dla tych, których aktywność zawodowa została zawieszona lub mocno ograniczona, jest to czas, gdy zadajemy sobie pytania, czemu warto poświęcić czas wolny. Uważam, że w tej sytuacji szczególnie mocno powinniśmy stać się głosem tych, którzy sami nie mogą się obronić.

Kampania obywatelska NAPISZ DO POSŁA, o której pisałam Panu w poprzednim liście, daje możliwość mobilizacji posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej. Na stronie www.zadzwondoposla.pl znajdzie Pan adresy i telefony biur posłów partii rządzącej. To właśnie teraz, gdy zbliża się ponowne pierwsze czytanie projektu obywatelskiego #ZATRZYMAJABORCJĘ, potrzeba szczególnie silnego nacisku na posłów koalicji, aby pamiętali, że ich obowiązkiem jest przeprowadzić projekt przez proces legislacyjny i jak najszybciej go uchwalić.

Nie możemy pozwolić, aby czas kwarantanny był wymówką do wyciszenia tematu wciąż trwającego zabijania niewinnych dzieci - chorych bądź podejrzanych o chorobę.

Gorąco zachęcam Pana, aby pisać do posłów z żądaniem wyraźnego, konsekwentnego działania w obronie życia. Może czasami wydaje nam się, że nasze telefony czy maile nie mają wielkiej siły przebicia. Zapewniam Pana, że jest inaczej! Docierają do nas sygnały, że posłowie słyszą te głosy!

D omagajmy się od naszych rządzących nie pięknych (lecz pustych) deklaracji, ale czynów. Niech rok 2020 zapisze się złotymi zgłoskami w historii polskiego parlamentaryzmu. Blisko milion obywateli kieruje wzrok na Sejm z oczekiwaniem na uchwalenie ustawy #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Czytanie tego projektu musi odbyć się już na najbliższym posiedzeniu Sejmu, które odbędzie się w dniach 15 i 16 kwietnia 2020, gdyż w maju mija ustawowy termin na ponowne pierwsze czytanie projektu. Wymagajmy od polityków natychmiastowego uchwalenia lepszego prawa!

Serdecznie Pana pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

Kaja Godek
Inicjatywa 
#ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina 
zycierodzina.pl

PS - a może zechce Pan poinformować nas, do których posłów skierował Pan maile i co odpowiedzieli? Jeśli tak, proszę o informacje na kontakt@zycierodzina.pl.

Zmieniony ( 06.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.