Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow Kim jest min. Szumowski ?
Tuesday 20 October 2020 04:57:46.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Kim jest min. Szumowski ? Drukuj Email
Wpisał: lekarz   
19.04.2020.

 

 

Kim jest min. Szumowski ?

lekarz

- Już na początku jego urzędowania, po rozpętaniu medialnego alarmu wokół "niedoborów'" w psychiatrii dziecięcej zapowiedziano - "reformę". W nowym modelu opieki psychiatrycznej podstawowym ogniwem stają się "środowiskowe poradnie psychologiczno-psychoterapeutyczne". A kto będzie w nich terapeutyzował dzieci? -psychoterapeuci dziecięcy "w trakcie specjalizacji" (bo póki co, nie ma takiego zawodu). Ze stosownych rozporządzeń możemy dowiedzieć się, że psychoterapeutą dziecięcym może zostać każda osoba wykonująca zawód medyczny- pielęgniarka, ratownik, fizjoterapeuta itp. oraz (uwaga!) socjolog (tak, właśnie ten wyszkolony przez Środę et cons.). Kto będzie "certyfikował" owych terapeutów obdarzonych prawem do grzebania w umyśle i psychice (duszy) dzieci boję się nawet pomyśleć.

Już widzę narastającą falę dzieciaków, u których "niewydolni wychowawczo i opresyjni rodzice" nie rozpoznali transsexualizmu i stąd problemy psychiczne ich potomstwa (nie żartuję, już pojawiają się pacjenci, u których podobne rozpoznanie postawiła jakaś Pani Psycholog lub Pani Pedagog a potwierdziła - naukowo - a jakże - Pani od Biologii).

- Od jesieni ub. roku wałkowany jest projekt wprowadzenia do szkół przedmiotu "wiedza o zdrowiu" - miałby być finansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia pod hasłem, że wymusza to - uwaga! - Narodowa Strategia Onkologiczna. W kontekście doświadczeń z programami seksualizacji i deprawacji dzieci obawiam się najgorszego.

- Ekspresowe wprowadzenie e-recept, pod groźbą zerwania przez NFZ kontraktu z przychodniami niepublicznymi i pod groźbą, że będą to jedyne recepty honorowane w aptekach. (Z tej ostatniej pogróżki wycofano się dosłownie w ostatniej chwili - podobno na skutek obawy, że z pracy zrezygnują lekarze - emeryci - czyli 30 % "stanu"). Generalnie było to przygotowanie (czy świadome?) do obecnej sytuacji, w której wielu pacjentów uważa e-recepty za" błogosławieństwo". Umożliwiły one "leczenie przez telefon", co woła o pomstę do nieba.

- Przygotowany przez Ministra Zdrowia projekt zmian prawnych, umożliwiających nadawanie Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza (bez egzaminu nostryfikacyjnego) osobom spoza UE, nawet po ukończeniu przez nie 3-letniej (!) szkoły medycznej, oraz uznawania specjalizacji uzyskanej po 1-rocznym szkoleniu!

Kim jest min. Szumowski?

Początkowo wydawał się użytecznym idiotą - zwłaszcza gdy, podobnie jak Radziwiłł, zaszczepił się przed kamerami. Teraz, zdaje się, chwycił wiatr w żagle i nie obawia się nawet o swoją reputację w tych resztkach środowiska lekarskiego, które jeszcze kierują się anachroniczną etyką. [oj, doigrasz się, koleś.. MD]

Jest urzędnikiem do specjalnych poruczeń - do poruczeń w kwestii psychoinżynierii, czyli, mówiąc prosto zmiany mentalności, poczynając od dziecka a dodatkowo do ostatecznego pozbawienia Polaków profesjonalnej opieki lekarskiej.

https://pulsmedycyny.pl/opieka-psychiatryczna-blizej-miejsca-zamieszkania-dziecka-97963

https://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Kto-moze-zostac-dzieciecym-psychoterapeuta-Resort-zmienia-zasady-szkolenia,196829,8.html

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20190000226 https://www.prawo.pl/zdrowie/socjolog-zostanie-psychoterapeuta,261624.html

Ps. Fotka z Matką Teresą musi być zmontowana. W 1997 r. Matka Teresa była już bardzo poważnie chora i wczesną wiosną, przekazała swoją funkcję następczyni. A swoją drogą to dość prymitywne "lansowanie", podobnie jak "Arkonia".

======================

Potwierdzam: Zdjęcia gromadnie publikowane w "meRdiach" młodych Sumowskich są fałszowane.

Spec od fotografii cyfrowej, który ma duże osiągnięcia  w śledzeniu fałszerstw Zbrodni Smoleńskiej, stwierdza, że cienie, osoby Szumowskich i Matki Teresy,  są fałszywe, te ostatnie są z osobnych zdjęć. M. Dakowski

Zmieniony ( 22.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.